İnsan vücudunun değişimi

gorkelchapo

Femtopat
İnsan türünün milyonlarca yıllık sürecinde vücudunda birçok değişiklik oldu. Değişikliler, teknoloji ile hayatın kolaylaşması, genetiği değiştirilmiş ürünler gibi durumlara insan vücudunun verdiği cevap olarak da değerlendirilebilir. Bu konu hakkında bir makale okudum ve çok dikkatimi çekti. Detayları buraya bırakarak sizin de fikirlerinizi almak istiyorum

Gelişen teknoloji insan vücudunu nasıl etkiler sizce?

Bence insan vücudun da ruh olmasa, teknoloji ölümsüzlüğün çaresini dahi bulur.
teknoloji ve sağlık alanındaki gelişmeler iyi yönde ilerliyor ama bence genetiği değiştirilmiş ürünler ve maruz kaldığımız radyasyon bu gelişmeleri gölgede bırakıp insan hayatını kısalaştırıyor. Bunun sadece insan ruhuyla alakası olduğunu pek düşünmüyorum

yazılım şirketinin yükselişiyle ülke karışıyordu galiba öyle hatılıyorum, fazla oynamadım ama genel olarak sürükleyici bir oyundu. Gerçek hayatta gerçekleşme ihitimali de olabilir :D

İnsanlar Androidleri yapmak istemedikleri işleri yaptırmak ve eziyet etmek için oluşturdular. Androidler ise kendilerini geliştirip bilinç sahibi oldular ve aykırı oldular. Özgürlük için insanlarla savaştılar.

Geri
Yukarı