İnsana ne daha çok zarar verir?

Ruh ve beden sağlığına en çok hasarı hangisi verir?

• Oy verenlerin toplamı
    172
LoL lafı geçti mi oxi champion ve anakin geliyor aklıma :D.
Onlar, mahşerin 5 harflisi veled'lerin yanında devede kulak kalır. Parmakları klavyeye değince kainattaki en zararlı yaşam formlarına dönüşüyorlar. Bir insanın içindeki çocuk sevgisini %0'a indiren vaziyettir.

Onlar, mahşerin 5 harflisi Veled'lerin yanında devede kulak kalır. Parmakları klavyeye değince kainattaki en zararlı yaşam formlarına dönüşüyorlar. Bir insanın içindeki çocuk sevgisini %0'a indiren vaziyettir.

Anakine bağış atıyorlar ama öyle böyle değil mavi ekran verene kadar seveyim diye bağış atmıştı biri o gün o canlı yayındaydım gülmekten karnım ağrıdı.

Geçen sefer pres makinesine oy vermiştim ama bu sefer alarm diyeyim. Senelerdir yaşadığım şey, akıl sağlığı kalmadı :D
2 şık hakkı olsaydı eğitim sistemi ile alarmı kombolayıp efsanevi bir işkence yapacaktım.

Merdivenden çıkarken yanlışlıkla ayağımı çok hızlı bir şekilde merdivene vurmuştum, tırnağım sanki ayağımın içine gitmiş gibi bir acı veriyordu. O acıyı yaşamak istemezsiniz. Bunu "Eşiğe vurulan ayak" gibi tanımlayabiliriz. O yüzden onu seçiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı