İnsanlar ETS 2'yi nasıl bu kadar uzun süre oynuyor?

Multiplayer dışında hiç sarmıyor hocam, özellikle kalabalık yerlerde takılıp, konvoylara katılıyorum.
Featured Zone diye bir etkinlik getirdiler bence karmaşık durum. Sim 1'de 3000'e yakın insan var bunu haritaya dağıtmanız lazım diye bildirim attım. Ne derler bilmiyorum. D-C yolu çok yoğun.

Son düzenleme:
@KenanBulutE çeşitli şirketlerin DriversHUB sistemleri ya da Trucksbook gibi rekabet oluşturacak sistemler var, bunların da katkısı vardır. Biz de dört beş arkadaş keyfince rekabet ediyoruz Trucksbook'da, bir bak araştır.

Soruyu biraz daha açayım. Euro Truck Simulator 2'yi çok seviyorum ama çok sıkılıyorum, konvoylara katılıyorum, MP'de para kasıyorum araba alıyorum falan filan. Şimdi soru şu, insanlar bu oyuna nasıl 500 600 saat gömüyor? Hani ETS 2 de ne yapıyorsunuz? Forza veya Asetto gibide değil ki böyle oyunda istediğini yap takıl falan. Sürekli aynı şey, yük al götür tekrar et. Bu soruyu sormamın sebebi, artık bu oyundan sıkılmak istemiyorum, yani 1 saat zevk alıp kapatıyorum 3 gün girmiyorum sonra gaza gelip bir daha giriyorum gene sıkılıyorum. Nasıl 500-600 saat oynuyorsunuz? Ne yapıyorsunuz bu oyunda? Bilmediğim bir şey mi var acaba?

2016'dan beri oynadığım bir oyun Truckers MP'ye kayıt olmuştum ama sistemimden dolayı çok oynayamıyorum MP,gece saat 2 gibi açıyorum efkarlı bir şarkı gün aydınlanana kadar Single da para kasıyorum.

Şu aralar direksiyon setini kaldırdım mouse ile oynuyorum ama;
Özellikle ETS'de, aşina olduğumuz araçlarda "Küllenmiş bir aşkın var bende, aşkın mekan tutmuş yanan gönlümdeee" türü şarkılar eşliğinde, kahvemi yudumlayarak yol gitmek çok hoşuma gidiyor. Yani mevzu TIR sürmekten ziyade anın tadını çıkarmak.

Aynı keyif müziksiz olarak tren simülatöründe de oluyor. DE 24000 tipi lokomotifin o efsanevi "Oldschool" sesini dinleye dinleye yol gitmek çok hoşuma gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı