İnsanlar Neden Alkol Alır?

Tadı hoş geliyor bazen. Bazen de insanlar sadece keyif için içiyor. 3 tür insan var genelde: keyif için içenler, bağımlılıktan içenler, saçma hareketlerine anlam katması için içenler.

Yani sırf kafası güzel oluyor diye ve tadı keyif veriyor diye içiyorsunuz. Ilginçmiş. Yorumlarınız için teşekkürler.
Sarhoş olmak için içen çok fazla insan var. Tadında bırakmayı bilmeyen. Rezil olanlar ancak kendileri oluyor genelde fakat bunun farkına varıyorlar ama onlar mutlu biz mutlu kime ne kendi kararları.

Tadı güzel. Tadı ve zevk işidir. Bazıları içer hemen çarpılır. Ben ilk içtiğim de en son dinlediğim türküyü istemsizce söylemiştim. Aman ha içme ama içersen koyu iç öyle daha güzel oluyor. Sarhoş olmak ama kimseye zarar vermeyecek şekilde bence güzeldir. O adrenalin ve o ne içtiğin şeyin ham maddesindeki haz seni öyle bir etkilecek ki. Nasıl başladığımıda anlatırım bu utanç konusu değildir?

Tadı güzel. Tadı ve zevk işidir. Bazıları içer hemen çarpılır. Ben ilk içtiğim de en son dinlediğim türküyü istemsizce söylemiştim. Aman ha içme ama içersen koyu iç öyle daha güzel oluyor. Sarhoş olmak ama kimseye zarar vermeyecek şekilde bence güzeldir. O adrenalin ve o ne içtiğin şeyin ham maddesindeki haz seni öyle bir etkilecek ki. Nasıl başladığımıda anlatırım bu utanç konusu değildir?
Bana diyorsanız ben onu kastetmedim. Sarhoş olduktan sonra huzursuzluk yaratanlardan bahsediyorum.

Bana diyorsanız ben onu kastetmedim. Sarhoş olduktan sonra huzursuzluk yaratanlardan bahsediyorum.
Ben mesaj yazarken mesajlara bakmadım üzerinize alınmanıza gerek yok. Zaten fazla alıp sonra insanları rencide eden ya da yürüyenleri ben de sevmem kısaca huzursuzcuları.

Geri
Yukarı