İnsanlar neden DM kutusunda mesaj biriktiriyor?

Sana zaman ayırmak istemiyordur. İnsanlar vakit ayırmak istediğinde bakacak zamanı bulur. Zamanı olmadığı tamamen bir bahane.

Yok hocam zaman ayıracak bir şey yok yani rica ederimden sonra konu uzamaz ki. Niye bakmıyorlar onu anlamıyorum.

Benim mesaj kutumda okunmayı bekleyen mesaj yok. Zaten mesaj yazanım da yok.
Benim oluyor o da gruptan gelen mesajlar :D

Bende sevmiyorum cevap yazmayanları. Tanıyorumdur, işi olduğunu biliyorumdur eyvallah ama onun dışında sinir bozucu. Ben hemen cevap vermeye çalışırım, geciktirmemeye özen gösteririm.

Bende sevmiyorum cevap yazmayanları. Tanıyorumdur, işi olduğunu biliyorumdur eyvallah ama onun dışında sinir bozucu. Ben hemen cevap vermeye çalışırım, geciktirmemeye özen gösteririm.

Kanzi susar mısın? En önemli insan benim, senin gibi ezik birinin mesajına mı bakacağım? (!)

Böyle düşünüyorlar herhalde :D

Allah senin gibileri DM kutumuza düşürsün hocam...

Mesajıma iyi ya da kötü geri dönüş yapmayanlarla doğrudan konuşmayı kesiyorum. Belki garip gelebilir, herkese vakit ayırırken bana vakit ayırmıyorlarsa demek ki bu arkadaşlık ilişkisinden çok da hayır gelmeyecektir. Size de tavsiye ederim.

Geri
Yukarı