İnsanlar neden Warband iyi diyor?

İki oyunda da birbirinde olmayan özellikler var ve Warband menüsü daha anlaşılır Bannerlord'a göre. Zevk meselesi, havalı olmakla falan alakası yok. İkisini de hala severek oynuyorum ve ikisi de bana farklı bir oynanış sunuyor gibi hissediyorum.

Mesela ben Fallout New Vegas'ın, Fallout 4 ve 76'dan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bu geri kafalık mı? Bir oyunun grafiğinin iyi olması hikayesinin ve mekaniklerinin iyi olduğunu anlamına mı gelir? Fallout New Vegas'daki rol yapma opsiyonları, sonrasında çıkan Fallout oyunlarında yok.

Harbiden follaut 76 seriyi rezil etti ama bence Warband çok fazla yenilik getirmese de önceden yaptığı şeylerin üstüne biraz koydu.

Oyunlar teknik meselelerden ibaret olmadığı için eski bir oyunun nispeten daha yeni bir oyundan daha iyi olması gayet mümkündür. Sırf Bannerlord'da grafikler ve animasyonlar daha iyi diye bu onu daha iyi bir oyun yapmaz.
Evet bannerlord oynamamış bir insanın kullanabileceği Max argüman. O yüzden ciddiye bile almayacağım oyunda grafik ve oynanışdan fazla tonla detay var ama anlatmaya değmez.

Evet bannerlord oynamamış bir insanın kullanabileceği Max argüman. O yüzden ciddiye bile almayacağım oyunda grafik ve oynanışdan fazla tonla detay var ama anlatmaya değmez.
Saygı kavramını araştırın derim, güzel bir şeydir ve her insanda az biraz olması gerekir. Eğer sende bu kavramdan yoksa, sana karşı argüman sunulabilecek herhangi bir konu açma çünkü herkes seninle aynı fikirde değil, olmak zorunda da değil.

Git tavsiye konuları falan aç, öneri iste bu tarz konularda bu şekil karşı düşünce görmezsin ne istiyorsan onu alırsın. Bu tarz insanların fikirlerini edineceğin konular mental seviyesi yüksek olan kullanıcılar için daha uygun, çünkü mental seviyesi yüksek olan adam sorduğu soruya karşı cevap verildiğinde aşağılamaya çalışmaz. Sorduğun soruya cevap verilmesi senin için bu kadar sinir bozucu bir şeyse en baştan hiç soru sormayabilirsin.

Boş konu. konu sahibi fikir almaya değil, kendi fikirlerini başkalarına dayatmaya gelmiş. Millete laf atmaya devam ederse konusu kilitlenmeye yakındır:D
Adam o kadar kendi fikirleri konusu da faşist ki profilime girip forumda yaptığım mesajlara bakıyor. :D

Saygı kavramını araştırın derim, güzel bir şeydir ve her insanda az biraz olması gerekir. Eğer sende bu kavramdan yoksa, sana karşı argüman sunulabilecek herhangi bir konu açma çünkü herkes seninle aynı fikirde değil, olmak zorunda da değil.

Git tavsiye konuları falan aç, öneri iste bu tarz konularda bu şekil karşı düşünce görmezsin ne istiyorsan onu alırsın. Bu tarz insanların fikirlerini edineceğin konular mental seviyesi yüksek olan kullanıcılar için daha uygun, çünkü mental seviyesi yüksek olan adam sorduğu soruya karşı cevap verildiğinde aşağılamaya çalışmaz. Sorduğun soruya cevap verilmesi senin için bu kadar sinir bozucu bir şeyse en baştan hiç soru sormayabilirsin.
1. Ben cümlemde saygısızlık yapmadım.
2. Bannerlordu seveceksiniz zorla diye bir şey demedim.
3. Hakaret ettiğim bir mesaj varsa etiketle göreyim.

Adam o kadar kendi fikirleri konusu da faşist ki profilime girip forumda yaptığım mesajlara bakıyor. :D
Oturduğu yerden başkalarının ideolojisini düşünmek ve konuda faşist demek de farklı bir kafa. Tüm mesajlarına gülme emojisi attım evet o yüzden faşist oldum :D.

Şahsen Bannerlord'tan hiç keyif alamadım, yüzlerce saat Warband oynamama rağmen. Nedeni benle de alakalı olabilir, oyunla da.

1. Ben cümlemde saygısızlık yapmadım.
2. Bannerlordu seveceksiniz zorla diye bir şey demedim.
3. Hakaret ettiğim bir mesaj varsa etiketle göreyim.
Senin yaşıtlarını bilmem, ancak ben bana karşı kurulmuş bir cümlenin ne amaçlarla kurulduğunu anlayacak kadar zekiyim. O yüzden laf kalabalığına gerek yok, senin bizzat "herkes Bannerlord'u sevmek zorunda arkadaş" dememiş olman, diyormuşçasına davrandığın gerçeğini bir gram değiştirmez. Ağzından çıkmıyor olması, eyleme dökmediğin anlamına da gelmez.

"Ciddiye almayacağım bile seni" demek aslında "senin yorumlarının hiçbir değeri yok boş konuşuyorsun" demektir. Eğer benim yorumlarımın bir değeri yoksa, benim yorumlarımı dinlemek için bu konu neden açıldı? Eğer konu içerisindeki diğer kullanıcıların hiçbirinin fikrinin bir değeri yoksa senin gözünde, bu konuyu neden açtın? Neden insanlara fikirlerini sordun, aşağılamak için mi?

Geri
Yukarı