İnsanlar neden Warband iyi diyor?

Wostid Reis

Decipat
İki oyunu da yüzlerce saat oynadım ama insanların Warband daha iyi demesini anlamıyorum. Bir türlü bu nostalji sevdalarından kurtulamıyorlar. Bilimsel olarak Warband'ın iyi olması zaten imkansız. Şimdi burada sayamayacağım onlarca Bannerlord'un daha iyi olduğu konu var. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim işin nostaljisi bir yana bazı insanlar eski oyunları övüp yenilerini çöp kabul edince havalı olduklarını sanıyorlar bunun aynısı CS Valorant kavgasında da geçerli CS'ye iyi deyip Valorant'a velet oyunu deyince kendilerini sigma olarak görüyorlar bir diğer yanı da Bannerlord'u oynamaya PCleri yetmediği için çamur atıyorlar böyle yapan tanıdıklarım var oradan biliyorum.

Bunun bir çok sebebi var. Mesela Warband'ın müzikleri bana göre daha iyi. Modlanabilir olması, gergin görünüşlü adam :d. Bannerlordun en büyük problemi Warband'ın daha iyi grafiklisi ve ufak tefek şeyler eklemiş olması. Uzun süredir Warband oynayan birisi olarak Bannerlord farklı hissettirmedi.

İki oyunuda yüzlerce saat oynadım ama insanların Warband daha iyi demesini anlamıyorum. Bir türlü bu nostalji sevdalarından kurtulamıyorlar. Bilimsel olarak Warband'ın iyi olması zaten imkansız. Şimdi burada sayamayacağım onlarca Bannerlord'un daha iyi olduğu konu var. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bence de Warband şu zamana göre birçok saçmalığı bulunuyor.

Bilimsel olarak derken? İnsanların oyun zevkine ne ara karışır olduk. Bana göre Warband iyidir, sana göre Bannerlord iyidir. Bannerlord'un iyi olması evrensel bir şey midir ki herkes kabul etsin?
Oyun dünyası gün geçtikçe gelişiyor çünkü burda ben kimsenin oyun zevkine laf etmiyorum. Oyunların yıllar geçtikçe geliştiği bir gerçek.

CS 1.6 oynayanlarla aynı mantık ya bilgisayarı kötü ya oyunu almaya parası yetmiyor ya da geri kafalı.
Ne alaka şimdi Cs 1.6 da benim için vazgeçilmez bir oyun ama bu onun en kaliteli oyun olduğu anlamına gelmez ,AAA diye adlandırılan oyunlarıda oynuyorum ama Cs1.6 gibi her gün oynamıyorum.

Geri
Yukarı