İnsanlara takıntılı olma

seffabullut

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ciddi bir mesele var ve bunu sorabileceğim kimse olmadığı için size soruyorum.

Ben de insanlarin hayatına dahil olma takintisi var. Kizlarda cok daha fazla ama nadiren erkeklerde de oluyor. O kişiye karşı bir takintim olusuyor. Sanki o kişiyle ilgili her şeyi bilmem vs. lazım gibi ve boş veremiyorum.

Biraz daha ilerleyince mesela o kisinin hayatına bir yerden dahil olmam falan gerekiyor gibi oluyor.

O kisi bana istediğim ilgiyi, saygiyi, önemi(artık ne dersek) verdiğin de ise benim gözümde hiçbir değeri kalmiyor. Mesela kiz hoşuma gidiyor yazıyorum. Takmazsa o kişiye takintili oluyorum. Yeşil ışık yakarsa umursamiyorum vs.

Nasıl cozulur?

Sismanlik ve fazla mast. İle olusan bir ozguvensizligim var bundan olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani çözüm önerileri klasiktir kendine özgüvenin olsun denilecektir benimki belki saçma gelir ama omegle gibi platformlardan insanlarla konuş bu dediğin özellikler arkadaş ortamındada var senin en sevdiğin arkadaşın sana soğukkanlıdır normal bir şey takıntını azaltman için omegle gibi ama çok mal mal hareket olmayan yerleri öneririm girip insanlarla konuş o kişiye kendini anlat o kişiyi bir daha görmeyeceksin görürsende hatırlamayacaksın.

Yani çözüm önerileri klasiktir kendine özgüvenin olsun denilecektir benimki belki saçma gelir ama omegle gibi platformlardan insanlarla konuş bu dediğin özellikler arkadaş ortamındada var senin en sevdiğin arkadaşın sana soğukkanlıdır normal bir şey takıntını azaltman için omegle gibi ama çok mal mal hareket olmayan yerleri öneririm girip insanlarla konuş o kişiye kendini anlat o kişiyi bir daha görmeyeceksin görürsende hatırlamayacaksın.
Onda biel paranoyak oldum birinin videosuna falan denk gelirim Youtube'a atar diye.

Geri
Yukarı