İnsanlara zarar verme hissi nasıl geçer?

• Konuyu başlatan Hasan Tanrıverdi
  • Başlangıç Tarihi
Son 1 haftadır forumda bu tür konular artmaya başladı sizde farkında mısınız?

Okuldaki rehber hocanla görüş ve psikologa görün. Normal şeyler değil bunlar ergenlikle felan alakası yok.

Burda anlattığın gibi ebeveynlerine de aynı şekilde anlat içindekileri çözümünü bulurlar ,içinde tutarsan kendine saklarsan ilerleyen yaşlarda pişman olabileceğin anı cinnet getirme hali yaşayabilirsin . Konuşmak iç dökmek utanılacak korkulacak birşey değil kendini iyi hissetmeni sağlar.

Yaygın Anksiyete Bozukluğu da olabilir sende kardeşim, sürekli kötü düşünürsün birilerinin ölmesini falan hayal edersin. Bunun için bi doktor veya psikiyatriste falan görün antidepresan hap verir citoles falan o ilaçta kafanı boşaltır mutluluk hormonu sağlar kendine gelirsin belli bir süre içinde ama bağımlılık yapan bir ilaç dikkatli olmak lazım.

Arkadaş daha önce dayak yememiş, 2 tokat atsak kendine gelir.

Öğretmen adayı olarak

Bu memleketin sizin gibi adaylara ihtiyacı var ama maalesef sizin gibiler çok az, umarım hedefine ulaşırsın.
Ergenlik ile olduğunu düşünüyorum

Tam 12'den vurmuşsun, zaten öyle, bir-kaç yıla kadar azalır.
İnsanları ne sev ne de nefret et, herkesi kendi haline bırak, kendini iyi-güzel yaşamaya ver, kısacık ömrünü nefretle geçirme, hisler her zaman doğru söylemez, daha ziyade bilgiye önem ver, bilgi sahibi oldukça hislerini daha kolay kontrol edersin.

Dini şeyler söylemek yerine gerçekten bir tavsiye versen?
Ben onu zaten tavsiye amaçlı söylemedim Duruma uyan bir söz söyledim sadece. Ek olarak konuyu neden hortlattınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…