Insanlardaki kuyruk sokumu kemiği

Tanrı kusursuzdur.
Gören diyecek tanriyla yüz yüze görüşmüş.

Şimdiki maymunlar evrimleşmiş türlerdir ilerde insan olma gibi durumları yok.

İlaçlar falan neden hep fareler üzerinde deneniyor?
Farelerle insanin DNA benzerliği %90 civarlarinda. Farelerle deney yapmak diğer büyük hayvanlara göre daha basit ve de kolaylikla farelerin DNA'lari degistiriliyor, bu yüzden fareler denek olarak kullanilir.

Ben yine de maymundan geldiğimizi düşünmüyorum.
Çünkü maymunlar bizim kadar zeki değiller.
Evrim geçirmişizdir elbet. En başta zencilerin burnu bizimkinden daha büyük ama maymundan da gelmemişizdir.

Hala dönüp dolaşıyorlar ben maymundan geldiğimizi düşünmüyorum diyor birader evrim öznel yorumlara göre şekillenmiyor. Maymun tabiri kullanmak bile başlı başına bir hatadir.

Insanla en yakin canli şu an Şempanze onla ortak ataya sahibiz, Homo Sapiense en yakin tür Neandertallerdi onlarında soyu tükendi.

Maymun genel bir kavramdir, böcekler diye nasil ki bir sürü canliyi kapsiyorsa ayni durum maymun tabiri içinde geçerli.

Ben kanıtım evrimdir, kutsal kitaplardaki yanlisliklardir. Ben her türlü yanlışlarım, sizin kanitlayacak en ufak kanitiniz yok. Burada kanit sunmasi gereken de sizsiniz ona rağmen biz yine kanitlarimizi sunuyoruz. Bir şeyin var olduğunu iddaa eden sizsiniz kanit sunmamiz daha öncelikli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı