Insanlardan çok hayvanları seviyorum

okaner

Picopat
Merhaba arkadaşlar. Neden olduğunu ben de bilmiyorum. Hayvanları ölümüne seviyorum. Annem babamı ortaya koysalar yine de hayvanları seçerim. Hiçbir şey fikrimi değiştiremez. Niye böyle? Ya bana bir şey olsun umurumda olmaz kedilerim en ufak hapşurduğunda veterinere götürüm. Bir de çok fazla duygusal bağ kurarım. Kuzenimin eve getirdiği 1 günlük köpeğinden zor ayrıldın 10 senelik dostumla bu kadar bağ kurmam sizce neden?

Merhaba arkadaşlar. Neden olduğunu ben de bilmiyorum. Hayvanları ölümüne seviyorum. Annem babamı ortaya koysalar yine de hayvanları seçerim. Hiçbir şey fikrimi değiştiremez. Niye böyle? Ya bana bir şey olsun umurumda olmaz kedilerim en ufak hapşurduğunda veterinere götürüm. Bir de çok fazla duygusal bağ kurarım. Kuzenimin eve getirdiği 1 günlük köpeğinden zor ayrıldın 10 senelik dostumla bu kadar bağ kurmam sizce neden?

Bende aynı hocam emin ol insanları sevsen bile sana nankörlük yapar hayvanlar ölene kadar sevgisini gösterir karşılıksız.

Annem babamı ortaya koysalar yine de hayvanları seçerim. Hiçbir şey fikrimi değiştiremez.
Sıkıntılı bir durum. Hayvanların insanlardan daha akılsız ve masum olduklarını hesaba katınca
insanlardan fazla sevmeniz normal ama ailenizden vazgeçmeniz değil. İnsanlar, hayvanlardan değerli.

Yeni konular

Geri
Yukarı