Matematiği çok seviyorum

404353

Decapat
Makaleler
2
Merhabalar, sadece içimdekileri paylaşmak için bu konuyu açtım. Şu an bu sene öğrendiğimiz tüm matematik konularını mükemmel şekilde ders anlatacak kadar iyiyim. Geçen sene her sınavdan en az 5-6 yanlış yapan ben okulda her hafta 2 deneme sınavı olarak asla 1 yanlışın üzerine çıkmadım. Matematikten nefret ederdim tek bir konu anlatım videosu bile dinlemek istemezdim fakat şimdi matematik en sevdiğim ders. Umarım hayatım boyunca böyle devam eder. Sadece sizlerle paylaşmak istedim. Sizin en sevdiğiniz ders ne?

Merhabalar, sadece içimdekileri paylaşmak için bu konuyu açtım. Şu an bu sene öğrendiğimiz tüm matematik konularını mükemmel şekilde ders anlatacak kadar iyiyim. Geçen sene her sınavdan en az 5-6 yanlış yapan ben okulda her hafta 2 deneme sınavı olarak asla 1 yanlışın üzerine çıkmadım. Matematikten nefret ederdim tek bir konu anlatım videosu bile dinlemek istemezdim fakat şimdi matematik en sevdiğim ders. Umarım hayatım boyunca böyle devam eder. Sadece sizlerle paylaşmak istedim. Sizin en sevdiğiniz ders ne?
İngilizce. Çocukluğumdan beri ilgim var. Maalesef bazı "kötü" ingilizce hocaları beni bir dönem ingilizceden bıktırdılar fakat şu an tekrardan toparladım.

Merhaba, sadece içimdekileri paylaşmak için bu konuyu açtım. Şu an bu sene öğrendiğimiz tüm matematik konularını mükemmel şekilde ders anlatacak kadar iyiyim. Geçen sene her sınavdan en az 5-6 yanlış yapan ben okulda her hafta 2 deneme sınavı olarak asla 1 yanlışın üzerine çıkmadım. Matematikten nefret ederdim tek bir konu anlatım videosu bile dinlemek istemezdim fakat şimdi matematik en sevdiğim ders. Umarım hayatım boyunca böyle devam eder. Sadece sizlerle paylaşmak istedim. Sizin en sevdiğiniz ders ne?

Soruyu büyük uğraşlar sonucu doğru yapınca en sevdiğim ders matematik;
Soruyu büyük uğraşlar sonucu yanlış yapınca en sevmediğim ders matematik.

Geri
Yukarı