İnsanların ekonomik durumu yetmemesine rağmen Apple'ı takip etmesi

Yetmediği ne malum ki? Ekonomik durumu yetmeyen kadar yeten de var ülkede.

İnsanoğlunun doymak bilmeyen nefsine bu konuyu örnek verebiliriz. Ne yazık ki şovu çok seviyoruz. Şu cihazı Türkiye'de rahat alabilecek çok küçük azınlık var, onlara lafım yok ama gerisi tamamen şov için, insanın giyeceği yiyeceği düzgün yok ama gidip 14 alıyor acep niye? Teknoloji tutkusu tabii (!)

İnsanoğlunun doymak bilmeyen nefsine bu konuyu örnek verebiliriz. Ne yazık ki şovu çok seviyoruz. Şu cihazı Türkiye'de rahat alabilecek çok küçük azınlık var, onlara lafım yok ama gerisi tamamen şov için, insanın giyeceği yiyeceği düzgün yok ama gidip 14 alıyor acep niye? Teknoloji tutkusu tabii (!)

Bence kimsenin ne yaptığı kimseyi ilgilendirmez. İlgilendirdiğini düşünmek çekememezlik gibi gözüküyor biraz.

Amerika çoğu ekonomik veriyi Apple tanıtımlarıyla birlikte açıklar. Bir önemi var ama bilmiyorum ben özellikleri için takip ediyorum ulaşılamayan şeyler daha ilgi çekici de diyebiliriz.

Bence kimsenin ne yaptığı kimseyi ilgilendirmez. İlgilendirdiğini düşünmek çekememezlik gibi gözüküyor biraz.
👏👏 Bunu cikarsiysaniz yazdıklarımdan, tebrikler. Kendi toplumumu doğrusu ve yanlışı ile degerlendiremem mi? Kendimi de çembere alıyorum, cümlelerim hep "ben,biz" kip ekleri ile kurulu. Tabii ki seni ilgilendirmez, beni ilgilendirmez. Ben toplum değerlendirmesi yapmak istedim, alakasız yerlere çekmeye gerek yok, ki çekilecek bir anlamı da sadece Türkçe sorunlu insanlar yapabilir. Bu mantıkla zaten koyun gibi güdülüyoruz, eleştirme, alma, seni ilgilendirmesin, bize ne... Al işte sonuç, senin ve benim gibi bir toplum ve sonsuza dek dar fikirleriyle güdülmeye hapsolan bir millet, aferin devam böyle.

Al işte sonuç, senin ve benim gibi bir toplum ve sonsuza dek dar fikirleriyle güdülmeye hapsolan bir millet, aferin devam böyle.

İnsanlar muhtemelen en sık kullandıkları aygıtın iyi bir modelini almak isteyebilir. Eninde sonunda bir telefon alıyorlar, Porsche değil. Bunu buraya çekenin Türkçeden daha büyük sorunları olmalı. :D

İnsanlar muhtemelen en sık kullandıkları aygıtın iyi bir modelini almak isteyebilir. Eninde sonunda bir telefon alıyorlar, Porsche değil. Bunu buraya çekenin Türkçeden daha büyük sorunları olmalı. :D
Zaten bu kafayla anca son model telefon alırsın, Porshce değil. Kendi kendini özetliyorsun, güzel, kişisel olarak bunu yapabiliyorsun ama bir de anlayabilsen ah, Türkçeden yana sıfır sorun ama evet büyük bir sorunum var, cahile laf anlatmayi çok seviyorum ne yazık ki, af buyur.:)
Güzel dostum, neden o görüşten öyle bir şey çıkardığını anlamadim, tekrar tekrar baktım, ne alaka diyorum. Bence o senin fikrin, ve istemsiz olarak kendi fikrini üzerimden vermeye çalışıyorsun. Saygı duyarım, ama öyle olmamalı. Bu düşünce doğru değil bence. Neyse, hadi bakalım.

Popüler bir haber sitesinde yazarlık yapıyorum. Insanlarda bir şey fark ettim. Android haberlerinden çok iOS ve Apple haberleri okunuyor.

Sizce bu neden? Insanlarin Apple almak için gücü yetmiyor fakat haberlerini okuyorlar.

Hiç ilgimi çekmiyor artık Apple, eskiden merak uyandırırdı. Haber yaptığınız sayfa ve kitle sanırım Apple kullanıcısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı