İnsanlık ileride ölümsüzlüğü bulacak mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Atışmak isterdim ancak forum kuralları izin vermiyor. Çekiliyorum[emoji2524].
Forum kuralları bir konuyu tartışmayı yasaklamıyor. Ancak ben kendimi tutamam, seviyesizleşirim, küfür bile ederim diyorsanız çekilin tabi. Sizinle tartşacak pek bir şeyim de yok zaten.
İslam ile Bilimi karşılaştıramazsın çünkü İslam en mantıklı ve çelişkileri olmayan dindir. Yani bilimin her teorisine Kuran-ı Kerim'de bir cevap vardır.
Sizin dininize göre öyle. Bilime göre öyle değil.

Forum kuralları bir konuyu tartışmayı yasaklamıyor. Ancak ben kendimi tutamam, seviyesizleşirim, küfür bile ederim diyorsanız çekilin tabi. Sizinle tartşacak pek bir şeyim de yok zaten.
Kuralları okuyun diyorum. Bu konudaki son mesajım.

@MuratBurak Insanlığın yarari için kullanilacaksa etiktir.
@taltal Tabii tabii kesin öyledir.
@Satürn Halkası Yüce kitabininda bilmediğin çok şey var ama konu o değil hala konuyu dine çekiyorsun git başka konu aç burasi o konu değil.
@Nullo Milletin bilgisizliği, her şeyden emin konuşması gülünç ve acınası bir durum. Bir şeyi bilmiyorsak yorum yapmamak gerek.

Yüce kitabımız Kur'an'da kıyametin varlığını gösteren ayetler var.
Aynı cümleyi kurmaktan sıkıldım artık, tuvalet terliği ile bir farkın kalmadı şu anda gözümde. Kolay gelsin. Senin yüce kitabın herkes için genelgeçer olmayabilir. Bunu anladığın zaman -anlayacağını sanmıyorum- bir şeylerin farkına varabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı