Insider Geliştirici Kanalına Windows 11 Güncellemesi Gelmedi

Akın1

Centipat
Daha fazla  
Windows 11'i geliştirici olarak kurdum. Sistemde görev çubuğu yok, ayarlar yok, Microsoft Store yok. Özetle sistemi kullanamadım ve geriye dönmek için Boot menüsünden sistemi geri aldım. Şu anda güncelleme sürümünü öğrenip sonraki sürümde kurmayı düşünüyordum fakat artık Windows 11 görünmüyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Adsız.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Verdiğim dakika saniyeye göre sende Beta kanalını seçmiş olman lazım.

Alpha sürümü tamamen yayınlandıktan sonra katılımlar kapandı diye biliyorum. Yine de yanlış bilgi vermek istemem.

Alpha sürümü tamamen yayınlandıktan sonra katılımlar kapandı diye biliyorum. Yine de yanlış bilgi vermek istemem.

Yani sonraki sürüm gelince Windows 11 güncellemesi gelir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Verdiğim dakika saniyeye göre sende Beta kanalını seçmiş olman lazım.

Beta kanalına henüz gelmedi. Şu an sadece geliştirici kanalından Windows 11 kurulabiliyor.

Arkadaşlar Bende Şöyle Bi Sıkıntı Oldu :(
1.png
Bunda Güncelleştirmeleri Denedim Oldu Ama Şunda Olmadı İlk Heralde Geliştirme Kanalı ' nı seçtiğim için heralde
2.png

3.png

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    61,4 KB · Görüntüleme: 37
Arkadaşlar Bende Şöyle Bi Sıkıntı Oldu :( Eki Görüntüle 1101528Bunda Güncelleştirmeleri Denedim Oldu Ama Şunda Olmadı İlk Heralde Geliştirme Kanalı ' nı seçtiğim için heralde Eki Görüntüle 1101531
Eki Görüntüle 1101533
Bende de aynı hata oldu. Ben de Microsoft'un geliştirici kanal isosunu indirip geliştirici kanalına katıldım. Download Windows 10 Insider Preview ISO Şu an Windows 11'deyim. Yeni bir güncelleme de geldi. Artık biraz daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı