Insomniac Games'in çıkartacağı oyunlar ve çıkış tarihleri sızdı

Marvel ve süper kahraman evrenlerine uzak insanlar için çok kötü haber. Resmen 2030'a kadar oyun yok denebilir. Yeni God of War'da çıktı zaten 5 sene gelmez yenisi. Tek ihtimal belki naughty dog güzel bir şeyler çıkartır onlarda yeni iptal etmişlerdi oyunu minimum 2-3 sene sonra gelir o da. Benim gibi düşünenler için PS tarafı bir müddet ölü kalacak gibi gözüküyor.

Marvel ve süper kahraman evrenlerine uzak insanlar için çok kötü haber. Resmen 2030'a kadar oyun yok denebilir. Yeni God of War'da çıktı zaten 5 sene gelmez yenisi. Tek ihtimal belki naughty dog güzel bir şeyler çıkartır onlarda yeni iptal etmişlerdi oyunu minimum 2-3 sene sonra gelir o da. Benim gibi düşünenler için PS tarafı bir müddet ölü kalacak gibi gözüküyor.
Hocam sadece insomniac games’in oyunları sızdırıldı. Yani diğer Sony stüdyolarının oyunları sızdırılmadı. Sadece insomniac games’in sızdırıldı.

Naugthy dog yeni IP ve TLOU Part 3 yapıyor erteledikleri oyun online olacaktı zaten kendileri doğru kararı verip iptal ettiler. God of War için de 2024 sonu 2025 başı Atreus ile ilgili bir DLC ya da yan oyun gelir. Sucker Punch’da Ghost of tsushima 2 ya da yeni bir oyun üzerinde çalışıyor söylentileri vardı 1.5 sene öncesinden. Ghost of tsushima’dan sonra bir şey çıkarmadılar. O da çok geçmeden gelir bence. GoW 2 ve 2018 oyununun yapımcısı Cory Barlog’da başka bir IP üzerinde çalışıyordu. 2024’de FF7 rebirth ve Rise of the Ronin var. Ama Rise of the Ronin’den çok büyük beklentim yok. FF7 sağlam olur. Şimdiden bildiklerimizle bile oyun sayısı hiç fena değil bence. Ki İnsomniac oyunlarının oynanışı iyi olduğu için yine oynanır bence.

Geri
Yukarı