Inspiron 5520'e termal macun nasıl uygulanır?

Bütçe
70

CarryExe

Hectopat
Yer
İsviçre
Daha fazla  
Laptopum çok ısınıyor ve kendini kapatıyor. (95°c) Isınmasının sebebi ise ilk alındığından beri termal macunun değişmemesi. (8 yıl) Oturduğum yerde bilgisayarcı olmadığı için kendim değiştirmek istiyorum fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum. Hangi termal macunu almalıyım? Termal macunu nasıl değiştiririm? Sorularıma cevap verirseniz sevinirim.

Biraz araştırdım ve bu iki termal macunu buldum. Cooler master 80 TL tutuyor ve bütçemi aşıyor.
Arctic kargo ile birlikte 60 TL oluyor? Bütçeme uygun Arctic var. Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleme:
Biraz araştırdım ve bu iki termal macunu buldum. Cooler master 80 TL tutuyor ve bütçemi aşıyor.
Arctic kargo ile birlikte 60 TL oluyor? Bütçeme uygun Arctic var. Sizce hangisini almalıyım?
Cooler Master çok daha iyi bir macun bütçen biraz artsa iyi olur aslında.
Arctic konusuna gelecek olursak mx-4 modeli iyidir onu öneririm.
Ayrıca bossbilişim adlı yerden de ürün alınmaz.

Cooler Master çok daha iyi bir macun bütçen biraz artsa iyi olur aslında.
Arctic konusuna gelecek olursak mx-4 modeli iyidir onu öneririm.

Ayrıca bossbilişim adlı yerden de ürün alınmaz.
Türkiye'de sadece orada var. Yurtdışından getirtirsem PTT ile 113 DHL ile 600 TL oluyor. Arctic daha makul yani.

Arctic de iyidir onu da alabilirsiniz ama bir Cooler Master değildir.
Bende onun farkındayım fakat ürünün fiyatının iki katından fazlasını kargo ücreti olarak vermem.
1618645439018.png

Yeni konular

Geri
Yukarı