Instagram Açılan Hesaplar Kapatılıyor

alperenkrkmazzz

Hectopat
Uzun zamandır kullandığım bir Instagram hesabım vardı Hitler dediğim için arkadaşlar şikayet etmişlerdi. Kapandı bunu anlarım dediğim şey normal değil daha sonra yeni bir hesap açtım arkadaşlara istek attım kimseye mesaj dahi atmamama rağmen bu hesabim da kapandı. Sonra son kez bir daha denedim bu sefer daha uzun süre gitti. 10 15dk sonra tekrar girdiğimde o da kapanmıştı. Sebebi nedir? Hadi ilk hesabim kapandi diğerlerinde mesaj atmayı birak takip isteği atmaktan başka bir şeyde yapmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemde ilk hesabın kapatıldığı için sanırım bir şekilde Blacklist'e girmişsin. Farklı bir cihazdan, farklı bir mail adresiyle hesap açıp farklı bir telefon numarası kullanırsan sorun çözülecektir diye düşünüyorum. Tabii ki bu da çok zahmetli.

Sistemde ilk hesabın kapatıldığı için sanırım bir şekilde Blacklist'e girmişsin. Farklı bir cihazdan, farklı bir mail adresiyle hesap açıp farklı bir telefon numarası kullanırsan sorun çözülecektir diye düşünüyorum. Tabii ki bu da çok zahmetli.

Ana hesabımda itirazda bulundum doğrulama için kağıda isim falan yazdırıp selfie çektirdiler çekip attım açılır mı yoksa dediğim kelime yüzünden temelli gitti mi?

Ana hesabımda itirazda bulundum doğrulama için kağıda isim falan yazdırıp selfie çektirdiler çekip attım açılır mı yoksa dediğim kelime yüzünden temelli gitti mi?
Bahsettiğin gibi sadece bir kelimeyle ilgiliyse uyarı niteliğinde belki kapatmış olabilirler ve açılma ihtimali var. Yanıtlarını bekle bence. Açacaklardır büyük ihtimalle.

Geri
Yukarı