Instagram "akış yenilenemedi" hatası

bilbilm04

Picopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar.
3 gündür Instagram hesabım "akış yenilenmedi" hatası veriyor. Başka hesap kullanabiliyorum sadece benim hesabım öyle.
Sildim falan ama çare olmadı. Hesabım kapanmadı görünüyor aktif olarak. Bir çaresi var mıdır acaba?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-09-11-19-21-32-677_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2021-09-11-19-21-32-677_com.instagram.android.jpg
    17 KB · Görüntüleme: 82
Hesabınız ile takipçi basma siteleri, beğeni hilesi siteleri vb. kullandıysanız bu hatayı almış olabilirsiniz, istenmeyen bir durum gözlediğinde de Instagram cihazınıza veya hesabınıza bu şekilde bir engel atar.

Çözüm Önerisi: İlk önce hesap güvenliğiniz için sağ alttaki hesap logosuna tıkladıktan sonra açılan menüde sağ üstten hesap ayarlarına gidin, güvenlik menüsünden şifrenizi değiştirin. Ardından hesaptan muhtemelen çıkışınız yapılacaktır eğer yapılmazsa kendiniz çıkış yapıp tekrar girmeyi deneyin.

Çıkış yapıp giriş yaptım bayağı aynı. Şifreyi değiştiremiyorum çünkü bir hata yaşandı diyor :/
3-4 yıldır öyle siteler kullanmıyorum.

Çıkış yapıp giriş yaptım bayağı aynı. Şifreyi değiştiremiyorum çünkü bir hata yaşandı diyor :/
3-4 yıldır öyle siteler kullanmıyorum.
Yardım menüsü üzerinden destek talebi veya sorun bildirme talebi atmayı deneseniz?

Büyük ihtimalle spam yemişsiniz. Fazla yorum yaparak, beğeni yaparak veya takip isteği atarak.

Evet bu olabilir. İşsizlikten çok beğeni yapıp yorumlarda takılıyorum. Peki düzelmesi için öneriniz var mıdır?
Yardım menüsü üzerinden destek talebi veya sorun bildirme talebi atmayı deneseniz?
Günde 3-4 defa yapıyorum. SS alarak

Evet bu olabilir. İşsizlikten çok beğeni yapıp yorumlarda takılıyorum. Peki düzelmesi için öneriniz var mıdır?

Günde 3-4 defa yapıyorum. SS alarak
Eğer arkadaşın dediği gibi bir kısıtlama söz konusu ise, tekrardan;
Instagram Ayarları > Güvenlik > Verilerine eriş
kısmını kontrol etmelisin. Eğer bir kural ihlali yaptıysan orada bir bildirim olacaktır, kontrol eder misin?

Bugün PC'den giriş yapmayı denedim. Ve yaptığım bir yorum spamlanmış. O yüzden kapalıydı. PC'den adımları takip edince açıldı.
Hepinize çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı