Instagram cevap verir mi?

Lazasker

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.

İşletme hesabımda takip etmeyenleri takipten çıkartmak için bir uygulama yükledim, işimi halledip uygulamayı sildim ve şifremi değiştirdim. 2 faktörlü kimlik doğrulamam da açık. Sonrasında hesabı sorunsuz bir şekilde açtım kullandım. Fakat ertesi gün hesabıma hiçbir şekilde erişemedim. "Kimliğini doğrulamamıza yardımcı ol" diye bir ekran çıkıyor. Seçeneklerde geri almaya yönelik hiçbir şey yok. Sadece selfie videosu yollama var, selfie çekip falan da yolladım ama hesabımda kendi fotoğrafım olmadığı için olumsuz yanıt geldi. Sonra [email protected] adresine şöyle bir mail attım, hesabımın bağlı olduğu mail adresinden...

"Merhaba.

Bu E-posta adresimin kayıtlı olduğu @XXX isimli hesabım nedenini bilmediğim bir şekilde bloke oldu. Girdiğim şifre doğru ve hesap bilgilerimi unutmadım. Hesabıma hiçbir şekilde ulaşamıyorum. 2 faktörlü kimlik doğrulama da açık. Telefon numaram +90505..."

Teşekkürler."

5-6 gün oldu hala cevap yok. Insgtagram cevap verir mi, bu maile karşılık yardımcı olur mu? Başka yapmam gereken bir şey var mı?

Teşekkürler.

Merhaba.

İşletme hesabımda takip etmeyenleri takipten çıkartmak için bir uygulama yükledim, işimi halledip uygulamayı sildim ve şifremi değiştirdim. 2 faktörlü kimlik doğrulamam da açık. Sonrasında hesabı sorunsuz bir şekilde açtım kullandım. Fakat ertesi gün hesabıma hiçbir şekilde erişemedim. "kimliğini doğrulamamıza yardımcı ol" diye bir ekran çıkıyor. Selfie çekip falan da yolladım ama hesabımda kendi fotoğrafım olmadığı için olumsuz yanıt geldi. Sonra [email protected] adresine şöyle bir mail attım, hesabımın bağlı olduğu mail adresinden...

"Merhaba.

Bu e-posta adresimin kayıtlı olduğu @XXX isimli hesabım nedenini bilmediğim bir şekilde bloke oldu. Girdiğim şifre doğru ve hesap bilgilerimi unutmadım. Hesabıma hiçbir şekilde ulaşamıyorum. 2 faktörlü kimlik doğrulama da açık. Telefon numaram +90505.."

Teşekkürler."

5-6 gün oldu hala cevap yok. Instagram cevap verir mi? Bu maile karşılık yardımcı olur mu? Başka yapmam gereken bir şey var mı?

Teşekkürler.

Hesabını çaldırıp Instagram'a mail atıp bu maillere geri dönüş alan ve hesabını kurtaran tanıdıklarım var. Fakat hangi mail adresine nasıl bir içerik attılar bir bilgim yok. Tek bildiğim Instagram kendilerinden selfie video istemişti.

Hesabını çaldırıp Instagram'a mail atıp bu maillere geri dönüş alan ve hesabını kurtaran tanıdıklarım var. Fakat hangi mail adresine nasıl bir içerik attılar bir bilgim yok. Tek bildiğim Instagram kendilerinden selfie video istemişti.
İşte o kısım bana uymadı çünkü hesapta kendi fotoğrafım yok. :(

Geri
Yukarı