Instagram dondurmada gelen takip istekleri gider mi?

Öğrenmiş olduk. Teşekkür ederim bilgi için. Siz düzenli olarak takipçi isteği biriktirip donduruyorsunuz sanırım 😁
Instagram'dan içerik çekip hesaplatıyordum o zamanlar API yardımıyla da minik scriptler ile destekliyordum. Sonrasında kullandığım API devre dışı bırakıldı. Devredışı bıraktığım kök hesapta tüm hesaplarımın birer takip isteği bulunuyordu 2 hafta önce falan diye tahmin ediyorum, onu da dondurmuştum. Ardından burada açtığım konuya yardımcı olabilecektir diye tekrar açıp emin olayım dedim. Baktığımda tüm hesaplarımın takip istekleri duruyordu(sonradan kalıcı olarak sildiğim hesaplar hariç). Birbirinden farklı 8 hesap açmıştım hepsiyle aynı şekilde paylaşım yapıyordum lâkin içerik farklıydı. Her geçen gün minik haksızlıklar bir terminalin önünde beliriyordu. Instagram hakkında kafamda bir şeyler oluşmuştu ama bu sadece bana yarardı, ben de gittim ve 4 mini video çektim ardından videolar ile bir blog sitesinde keşfettiklerimi yayınladım. Blog yayınlandıktan 2 ay sonra telif yiyen 3 video vardı diğeri de zaten kendi masaüstümdü. O zamanlar Instagram ile bu kadar ilgilenmemin başka sebepleri de vardı(bir insandı) lâkin artık bir sebebim kalmadı. Uğraşmak istemedim ve bildiklerimi kendime saklama kararı aldım, Videoları kaldırdım ardından blog da değersiz oldu çünkü herşeyi video üzerinden anlatıyordu. Bu konunun başında bahsettiğim hesap benim kişisel hesabımdı onun yeri biraz ayrı, bu nedenle burada açmış olduğum konu benim için önemliydi. Dondurduğum hesabı açıp kesinlik kazandırayım dedim. Şimdi bizler bir şeyi daha öğrenmiş olduk.

Instagram'dan içerik çekip hesaplatıyordum o zamanlar API yardımıyla da minik scriptler ile destekliyordum. Sonrasında kullandığım API devre dışı bırakıldı. Devre dışı bıraktığım kök hesapta tüm hesaplarımın birer takip isteği bulunuyordu 2 hafta önce falan diye tahmin ediyorum, onu da dondurmuştum. Ardından burada açtığım konuya yardımcı olabilecektir diye tekrar açıp emin olayım dedim. Baktığımda tüm hesaplarımın takip istekleri duruyordu(sonradan kalıcı olarak sildiğim hesaplar hariç). Birbirinden farklı 8 hesap açmıştım hepsiyle aynı şekilde paylaşım yapıyordum lâkin içerik farklıydı. Her geçen gün minik haksızlıklar bir terminalin önünde beliriyordu. Instagram hakkında kafamda bir şeyler oluşmuştu ama bu sadece bana yarardı, ben de gittim ve 4 mini video çektim ardından videolar ile bir blog sitesinde keşfettiklerimi yayınladım. Blog yayınlandıktan 2 ay sonra telif yiyen 3 video vardı diğeri de zaten kendi masaüstümdü. O zamanlar Instagram ile bu kadar ilgilenmemin başka sebepleri de vardı(bir insandı) lâkin artık bir sebebim kalmadı. Uğraşmak istemedim ve bildiklerimi kendime saklama kararı aldım, Videoları kaldırdım ardından blog da değersiz oldu çünkü her şeyi video üzerinden anlatıyordu. Bu konunun başında bahsettiğim hesap benim kişisel hesabımdı onun yeri biraz ayrı, bu nedenle burada açmış olduğum konu benim için önemliydi. Dondurduğum hesabı açıp kesinlik kazandırayım dedim. Şimdi bizler bir şeyi daha öğrenmiş olduk.

Fazla bir şey anlamadım🤕 Neyse ki sonuçta bir şey öğrenmiş olduk 😬

Yeni konular

Geri
Yukarı