Instagram dondurulan hesap kapanabilir mi?

318177

Hectopat
Selam arkadaşlar, dün tam 24 saat önce Instagram hesabım kapanmıştı. Bunun üzerine ben de konu açmıştım şu an hesabım geri açıldı hesabımı kapanma nedeni taklittenmiş: Dşimdi arkadaşlar ben hesabımı dondurdum bir daha kapanmasın diye kapanması mümkün mü? Bir arkadaşım bir daha kapanmaz dedi hesabı dondursan vb tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, dün tam 24 saat önce Instagram hesabım kapanmıştı. Bunun üzerine ben de konu açmıştım şu an hesabım geri açıldı hesabımı kapanma nedeni taklittenmiş: Dşimdi arkadaşlar ben hesabımı dondurdum bir daha kapanmasın diye kapanması mümkün mü? Bir arkadaşım bir daha kapanmaz dedi hesabı dondursan vb tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yani donukken kapanmaz fakat yine taklit olursa evet.

Yanlış bilgi

Dondurduktan 30 gün sonra hesap gider.

Son düzenleyen: Moderatör:
Size kin besleyen biri kapattirmaya çalışıyor olabilir. Profil fotoğrafı ve biyografiniz varsa kaldırın bu 2 şey sayesinde kolayca taklitten kapattırabiliyorlar.

Geri
Yukarı