Instagram fake hesap bulunur mu?

masad34

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen instagramda kendi hesabımın e-postasıyla bir fake hesap açtım. Farklı bir telefon numarası verdim ama e-postası aynı. Şimdi arkadaşlar hesabı fark etti, benim olduğumu bulabilirler mi? Bulabilirlerse nasıl engellerim?

Arkadaşlar geçen instagramda kendi hesabımın e-postasıyla bir fake hesap açtım. Farklı bir telefon numarası verdim ama e-postası aynı. Şimdi arkadaşlar hesabı fark etti, benim olduğumu bulabilirler mi? Bulabilirlerse nasıl engellerim?
e posta adresini başkaları göremiyor diye biliyorum. Dikkat edin hesabı telefonda apaçık kurulu tutmayın ikinci alan falan oluşturun telefonu alıp bakarlarsa belli olur yoksa.

Şifremi unuttum kısmında kullanıcı adını girince e-postanın çok az bir kısmı gözüküyor ordan tahmin edebilirlerse ederler başka yöntem yoktur diye düşünüyorum.

Şifremi unuttum kısmında kullanıcı adını girince e-postanın çok az bir kısmı gözüküyor oradan tahmin edebilirlerse ederler başka yöntem yoktur diye düşünüyorum.

E-posta adresini başkaları göremiyor diye biliyorum. Dikkat edin hesabı telefonda apaçık kurulu tutmayın ikinci alan falan oluşturun telefonu alıp bakarlarsa belli olur yoksa.

Hesabı onlar fark etmeden silmiştim ama bazı arkadaşlarıma DM'den attığım mesajlar var oradan profilimi görebilirler mi?

Hesabı onlar fark etmeden silmiştim ama bazı arkadaşlarıma DM'den attığım mesajlar var oradan profilimi görebilirler mi?
Kendi hesabınızı arkadaş olarak eklemediyseniz veya kendi gönderinizi beğenmediyseniz birşey olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı