Instagram galeri fotoğrafları gözükmüyor

Mehmet Oral

Hectopat
Hikayeme fotoğraf koyacakken fotoğraflar yüklenmiyor. Yardım edin lütfen.
383238
IMG_20190405_204810.jpg

Benim de başıma gelmişti anlatıyorum:
Öncelikle telefonundan Whatsapp' a gir
sonra durum bölümüne gel ve durum ekleye tıkla sonra inebildiğin kadar aşsağı in en aşağı gel fotoğraflar teker teker açılsın bekle hemen çıkma sonra Instagrama gir
biliyorum çok saçma ama işe yarıyo.

sonra durum bölümüne gel ve durum ekleye tıkla sonra inebildiğin kadar aşsağı in en aşağı gel fotoğraflar teker teker açılsın bekle hemen çıkma sonra Instagrama gir
Kardeşim Allah senden razı olsun çok sağol...
Aynı problem bende de var.
WhatsAppla alakalı olduğu için arkadaşın dediği yöntemi yaptım sende yap düzeliyor...

Öncelikle teşekkür ederim hemşerim. Aslında olayın mantığı telefona yazılımsal bakım yaparken ön bellekteki resimleri de temizlemişsindir bu yüzden ön izlemeye yapmaya çalıştığında görünmez resimler. Bunun için tekrar ön belleğe alman gerekir işte sağolsun arkadaş farklı bir yöntemle çözmüş. :)

Çok teşekkür ederim benim de wp google drive yedeklerken hata vermişti galeri hariç her uygulamada (ig,tw v.s) gri ekrandı resimler bozuk simgesi vardı düzeldi.

Öncelikle telefonundan WhatsApp'a gir.
Sonra durum bölümüne gel ve durum ekleye tıkla sonra inebildiğin kadar aşsağı in en aşağı gel fotoğraflar teker teker açılsın bekle hemen çıkma sonra Instagram'a gir.
Biliyorum çok saçma ama işe yarıyor.

Yaptım ama sadece alttaki resimler gözüküyor üste çıkınca fotoğraflarda bozuk simgesi gözüküyor Instagram'a girdiğimde yine alttakielr gözüküyor üsttekiler yukarıdaki gibi oluyor ne yapabilirim?

Öncelikle teşekkür ederim hemşerim. Aslında olayın mantığı telefona yazılımsal bakım yaparken ön bellekteki resimleri de temizlemişsindir bu yüzden ön izlemeye yapmaya çalıştığında görünmez resimler. Bunun için tekrar ön belleğe alman gerekir işte sağolsun arkadaş farklı bir yöntemle çözmüş. :)
nasıl yapılıyor o

Geri
Yukarı