Instagram gitmeyen takipçi botu nereden alınır?

Bir insanın hayattaki tek tesellisi takipçi rakamının fazla görünmesi olunca normal tabi. Bir de bunu işte neymiş efendim işletmeymiş de ihtiyacı varmış da, hadi oradan! İşletmeysen adabınla iş yap, güvenebileceğimiz yer kalmadı artık, herkes birbirini kazıklamanın, haksız kazanç elde etmenin peşinde.

Bir insanın hayattaki tek tesellisi takipçi rakamının fazla görünmesi olunca normal tabii. Bir de bunu işte neymiş efendim işletmeymiş de ihtiyacı varmış da, hadi oradan! İşletmeysen adabınla iş yap, güvenebileceğimiz yer kalmadı artık, herkes birbirini kazıklamanın, haksız kazanç elde etmenin peşinde.

İnsanın hayatta başka bir başarısı olmayınca ortaya bunlar türüyor bak 5 bin takipçim var çok havalıyım ya.

Bot atmak isteyen biri neden ister acaba?
Firmalar daha iyi gözükebilir, eğer bot istemeyecekse çekilişler ile takipçi çekip satış yapabilir, keyfi ve kahyası öyle istiyor olabilir, dizi/film sektöründe oyuncu ise sorulan ilk soru olan "takipçin kaç" sorusuna 300 yerine 300k diyebilir vb. daha bir çok alanda takipçi işe yarar, kullanılır, satılır. O yüzden Çağrı Taner ve onun gibi sayfalar on binlerce TL değerinde ödüller vererek çekiliş yapıyor.
Bir insanın hayattaki tek tesellisi takipçi rakamının fazla görünmesi olunca normal tabi. Bir de bunu işte neymiş efendim işletmeymiş de ihtiyacı varmış da, hadi oradan! İşletmeysen adabınla iş yap, güvenebileceğimiz yer kalmadı artık, herkes birbirini kazıklamanın, haksız kazanç elde etmenin peşinde.
Katılıyorum.
İnsanın hayatta başka bir başarısı olmayınca ortaya bunlar türüyor bak 5 bin takipçim var çok havalıyım ya.
Bu tip insanlardan uzak durun :D

bu siteden takipçi almıştım. satın alma işlemi yapar yapmaz faturamı gönderdiler. canlı destek benimle iletişime geçti, hemen bilgilendirdiler. birkaç gün içerisinde de takipçilerin artışı tamamlandı. tavsiye ederim takipçi kalitesi güzel düşüş de yaşamadım

Geri
Yukarı