Instagram gizli hesapta ki videoyu indirme

-Jwol-

Hectopat
Herkese selamlar Technopat ailesi.

Başlıkta da gördüğünüz üzere takip ettiğim Instagram hesabı var fakat hesabı gizli. PC için gizli videoları indirme sitesi var mı?

Herkese selamlar Technopat ailesi.

Başlıkta da gördüğünüz üzere takip ettiğim Instagram hesabı var fakat hesabı gizli. PC için gizli videoları indirme sitesi var mı?
Hocam dediğiniz tam anlamadım. Siz hesabı takip mi ediyorsunuz yani örneğin attığı postları görebiliyor musunuz? Eğer öyleyse idm indirip idm browserı üzerinden insta hesabınıza girin ardından istediğiniz video ya gelin bir kaç saniye oynatın. Sağ üst kösede indirme butonu olacak oradan indirirsiniz.

Hocam dediğiniz tam anlamadım. Siz hesabı takip mi ediyorsunuz yani örneğin attığı postları görebiliyor musunuz? Eğer öyleyse IDM indirip IDM browserı üzerinden insta hesabınıza girin ardından istediğiniz video ya gelin birkaç saniye oynatın. Sağ üst köse de indirme butonu olacak oradan indirirsiniz.

Aynen hocam link alabilir miyim lütfen?

PC için IDM kullanabilirsiniz. Andorid için ise SnapTube önerebilirim. Uygulamanın içindeki tarayıcı ile instagram hesabınıza girerseniz gizli profillerdeki videolara da indirebilirsiniz.

IDM olmaz ise 3.parti yazılım kullanmak zorundasın yada ekran kaydedersin.

Savefrom diye site var. Onun uygulamasını kurarsanız her gönderinin sağ üstünde indirme işareti çıkar. O şekilde indirebilirsiniz. Linkini de bırakıyorum: SaveFrom.net Helper
Örnek:

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    108,4 KB · Görüntüleme: 84
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı