Instagram güvenlik kodları yabancı numaradan geliyor

Daha açık bir şekilde anlatayım.
Bazı unf ya da belirli sitelere Instagram kullanıcı adı ve şifrenizi girdiğinizde bilgileriniz veri tabanında kayıtlı kalacaktır ama çift adımlı doğrulama olduğu için erişemeyeceklerdir
O gece gönderilen +44 numara ya çift adımlı doğrulamayı kendi üstlerine almak için ya da var olan doğrulamayı kaldırmak içindir.
Var olan iki adımlı doğrulama kalktığında sitelerine şifrenizi zaten girdiğiniz için hiçbir güvenlik kalmayacaktır.
Lütfen dikkat edin tongaya düşmeyin.
Bunlar çok basit hesap çalmak için kullanılan numaralardır.

Sadece kod geliyor pek sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Bana da aynı numaradan bunun gibi gelmişti ilk annemin numarasını girip doğrulamıştım kod Instagram'dan gelmişti Google'dan değiştirdim numarayı tekrar doğrulama istedi bu yeni numaradan geldi hesabın çalınmasından değil annemin numarasına bir şey olur diye korkuyorum dolandırıcılık vs olabilir mi?

Bana da aynı numaradan bunun gibi gelmişti ilk annemin numarasını girip doğrulamıştım kod Instagram'dan gelmişti Google'dan değiştirdim numarayı tekrar doğrulama istedi bu yeni numaradan geldi hesabın çalınmasından değil annemin numarasına bir şey olur diye korkuyorum dolandırıcılık vs olabilir mi?
Instagram da yabancı bir numaradan gönderiyor kodları. En başta bahsedilen numara ise instagramın numarasına benzer bir numara ile insanları dolandıran bir kişi. Bu numaradan gelen linklere asla tıklamayın. Başka bir sorun olmaz zaten.

Instagram da yabancı bir numaradan gönderiyor kodları. En başta bahsedilen numara ise instagramın numarasına benzer bir numara ile insanları dolandıran bir kişi. Bu numaradan gelen linklere asla tıklamayın. Başka bir sorun olmaz zaten.

Ben annemin numarasını girmiştim telefon numarasına telefona falan bişey olur mu peki ondan korkuyorum hesap çalınırsa çalınsın da annemin telefon numarasına bişey olmasın

Link nasıl geliyor peki sms olarak mı Instagram dm sinden mi

Yeni konular

Geri
Yukarı