Instagram Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Gerçek hayatta 3/10'luk yada 4/10'luk insanlar Instagram'daki hayatta kendilerini 8/10 yada 9/10 sanıyorlar. Ama bana göre o insanlar 3/10 kalmaya devam edecekler gerçek hayatta da Instagram'da da. Sahte mutluluklar, sahte hayatlar, replika telefonlar, kiralık arabalar falan bide takip ettikleri kişiler bile kafalarına göre ama ben onlara istek atsam zaten ya reddediyor ya istek gönderildi de kalıyor ya 2-3 gün sonra takipten çıkıyorlar yada engel atıp atıp duruyorlar sanki yabancı insan gibi. Instagram'ın tek artısı sosyalleşmek ama onun da bir işe yaradığı yok. Nedeni önceki cümlelerimde yazıyor. Normalde sosyal medya uygulamasıdır ama hava atma uygulaması gibi oldu. Maden öyleyse bende bundan sonra Instagram'ı sosyal medya değil hava atma uygulaması olarak görürüm daha iyi. Yani bunlar gerçek hayatı Instagram sanıyorlar. Ama asıl gerçek hayatı düşünmüyorlar. Sabahtan akşama kadar bütün gün ellerinde telefon o kadar da olmaz yani ayıp ayıp. Instagram iyice ergenlerin uygulaması oldu. Şaka gibi. Açık ara farkla asıl gerçek hayat ölümüne daha iyi.

Yaşasın gerçek hayat!

Bide Instagram'da avatar diye bir özellik var. Gerçek hayatta olmayan kıyafetleri sırf bize tam olarak benzemeyen ve gerçekte olmayan karakterler için para ile onlara kıyafet alıyoruz. Hem de boş yere alıyoruz. Bu kıyafetler gerçek hayatta bizde olmayacak ki para verip te alalım. 1 lira bile vermem onlara. Onun yerine kendime kıyafet alırım kendi kombinimi kendim yaparım daha iyi.
169226585167410700130.jpg

Son düzenleme:
Bide Instagram'da avatar diye bir özellik var. Gerçek hayatta olmayan kıyafetleri sırf bize tam olarak benzemeyen ve gerçekte olmayan karakterler için para ile onlara kıyafet alıyoruz. Hem de boş yere alıyoruz. Bu kıyafetler gerçek hayatta bizde olmayacak ki para verip te alalım. 1 lira bile vermem onlara. Onun yerine kendime kıyafet alırım kendi kombinimi kendim yaparım daha iyi.Eki Görüntüle 1906098
Şunları alanın zaten kendine saygısı yoktur artı tabiri caizse tam bir enayidir.

Capcut denen uygulama iyice popülerleştikten sonra 2 reels'ta 1 saçma sapan kalitesiz sh*tpost denen videolar çıkıyor. Hepimizde yalandan sırf 2 saniye konik bulduğunuz için beğeniyoruz zaten ama ben şahsen eski İnstagram'ı özledim.

Geri
Yukarı