Instagram hayran hesaplarını kapatıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayranlar montaj yapıp o kadar emek veriyor eğer dediğin gibi olsaydı Instagram'da hayran sayfası diye bir işaret olmazdı.

Montaj yapınca o sizin emeeğiniz olmuyor emek dediğiniz mesela bir kişinin yanında ona çalışıp onun videosunu fotoshoplama montajala bu emektir burada montaj yapınca video sahibi siz olmuyorsunuz tam.

O zaman fan sayfası olmaktan çıkıyor iş. Reklam alıp kendi kimliğini ediniyorsun. Belki sosyal mecraya sizler kadar yakın değilim. Yanlışım varsa düzeltin.

Ne yani hayran olduğum kişiyi destekleyemez miyim? Neden bu kadar saçma düşünüyorsun?

“Saçma düşünüyorsun” diyeceksen eğer bir konuyu açmadan önce 2 kere düşün, gelecek yorumları kabul edemeyeceksen açma konu.

Ne yani desteklemek suç mu? Hayran olduğumuz kişiyi.

Suç değil.
Sadece saçma sapan bir şey. Konu ve sorduğun soru bu değil ama cevaplayayım.
Desteklediğin kişinin sana tek bir yararı olmayacak. Bunu ileride anlayacaksın. Bu yüzden kimseye aşırı hayranlık duymuyorum.
Çünkü saçma. Bana faydası olmayan bir şeyle uğraşmak.
İstediğini yap tabii ki. Sana saçma gelmiyordur. Saygı duyarım.

O zaman hayatta sana başarılar. İleride evini de desteklediğin kişiyle geçindirirsin.

Katılıyorum.

Ne yani desteklemek suç mu? Hayran olduğumuz kişiyi.

Sen onu desteklemek için değil sen para kazanmak için yapıyorsun. bir düşün, belki evet biraz da desteklemek için yapıyorsun ama ucunda para söz konusu ise bu işi onun için yapmıyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı