Instagram hesabı geri açma

Emirhassed

Picopat
Arkadaşlar selam çocukluk arkadasim bana bir fotoğraf yolladı ve bunu profil fotoğrafın yapar mısın dedi yaptım ve yaptığım an hesabım kapandı geri açmak için ne yapmalıyım lütfen yardım edin

Büyük ihtimal geri açamayacaksınız.Reddit'de de konu açılmıştı ve sanırım sizin yaptığınızla aynı fotoğrafı profil fotoğrafı yapanların hesapları kapanıyordu.Fotoğrafı atabilir misiniz kötü bir şey değilse ?

Büyük ihtimal geri açamayacaksınız.Reddit'de de konu açılmıştı ve sanırım sizin yaptığınızla aynı fotoğrafı profil fotoğrafı yapanların hesapları kapanıyordu.Fotoğrafı atabilir misiniz kötü bir şey değilse ?
Mickey mouse gibi bir adam fotoğrafı mıydı? Desteğe yazmaktan başka çareniz yok.

Hocam destek benim fotoğrafımı istedi attım bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-10-22-22-20-08-712_com.instapro.android.jpg
    Screenshot_2020-10-22-22-20-08-712_com.instapro.android.jpg
    35,9 KB · Görüntüleme: 97
Evet, bahsettiğim fotoğraf bu idi. Bu fotoğraf Instagram'da buglu ve sizde de olduğu gibi koyan hesap anında kapanıyor. Desteğe durumu anlatmanız gerekiyor.

Hocam destek açar mı sizce hesabımı geri alabilir miyim.
Evet, bahsettiğim fotoğraf bu idi. Bu fotoğraf Instagram'da buglu ve sizde de olduğu gibi koyan hesap anında kapanıyor. Desteğe durumu anlatmanız gerekiyor.

Hocam anlattım bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı