Instagram hesabı kapatılmış mı?

kubioftoussaint

Femtopat
Daha fazla  
Instagram'a giriş yaptım ve bende telefon numarası doğrulama istedi. Doğruladım telefonu kod gönderdi yazdım onayladı sonra "bilgilerini inceleyeceğiz ve onaylayabildiğimiz takdirde yaklaşık 24 saat içinde hesabına erişebileceksin." diye bir yazı geldi "bitti" seçeneğine basınca çıkış yaptı. Sonra başka bir hesaptan kendi kullanıcı adımı arattım Instagram'da ancak çıkmadım. Bu normal mi daha önce başına gelen var mı? Yani böyle bir güvenlik hatası alınca hesabım geçici olarak kapatılıyor mu? Cevaplarsanız çok sevinirim çünkü endişeliyim!

Dostum ben de hesabımda aynı sorunu 2 kere yaşadım eğer takipçi analiz uygulamalarından kullanıyorsan acilen kullanmayı bırak, hesabı geri aldığında da güvenlik kısmından tüm cihazlardan çıkış yap ayrıca bot takipçi falan basmaya çalışırsan da aynı şey oluyor. Instagram hesabına bağlı e postanı kontrol et orada yönlendiriyorlar seni.
Dostum ben de hesabımda aynı sorunu 2 kere yaşadım eğer takipçi analiz uygulamalarından kullanıyorsan acilen kullanmayı bırak, hesabı geri aldığında da güvenlik kısmından tüm cihazlardan çıkış yap ayrıca bot takipçi falan basmaya çalışırsan da aynı şey oluyor. Instagram hesabına bağlı e postanı kontrol et orada yönlendiriyorlar seni.
Yönlendirme olarak yüzünle beraber verdikleri kodu, adını soyadını, kullanıcının adını bi kağıda yazmanı ve yüzünle beraber göndermeni istiyolar bikaç saat içinde açılıyor yanlış bir şey yapmadıysan endişelenmene gerek yok

Hocam şu an bende aynı durumdan muzdaribim. 24 saat geçti ve itiraz etme hakkım doğdu, itiraz ettim yarım saat sonra bir mail geldi "hesabınız donduruldu" dedim ne alaka şimdi durup dururken yıllardır kullandığım hesap. Ama yok tekrar mail atıyorum cevap gelmiyor. Sorunu çözebilirsen lütfen beni bilgilendir.

Geri
Yukarı