Instagram Hesabı Silme

Arkadaşlar sosyal medya'dan bir süre elimi ayağımı çekmek istiyorum.

Bu yüzden İnstagram hesabımı dondurmak veya kapatmak değil tamamen silmek istiyorum. Yani daha önce hiç böyle bir hesap oluşmamış gibi.

Bu mümkün mü? O kadar gezdim İnstagram'ın ayarlarında fakat böyle bir yer bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC tarayıcısından hesabına giriş yap ayarlarda tamamen silme mevcut.
İnstagrama giriş yaptıktan sonra sayfanın en altına inip "DESTEK" bölümüne tıkla.
Sonra soldaki menüden "Hesabınızı Yönetme" kısmına tıkla.
Sonra tekrar soldaki menüden "Hesabınızı silme" kısmına tıkla.
1569856484146.png

Sonra resimde görünen 1. kısımdaki linke tıkla.
Herhangi bir sebep seçip silme işlemini tamamlayabilirsin.

Çok güzel bir karar almışsın, ben de yaklaşık bir senedir sosyal medya kullanmıyorum ve cidden o kadar çok vakit kaldı ki neredeyse anadil seviyesinde İngilizce öğrendim, derslerime daha çok vakit ayırdım, sosyal olarak pek bir etkisi olmasa da en azından bilgisayar ve telefon başında araştırma yaparak az çok birşeyler öğrendim.

PC tarayıcısından hesabına giriş yap ayarlarda tamamen silme mevcut.
İnstagrama giriş yaptıktan sonra sayfanın en altına inip "DESTEK" bölümüne tıkla.
Sonra soldaki menüden "Hesabınızı Yönetme" kısmına tıkla.
Sonra tekrar soldaki menüden "Hesabınızı silme" kısmına tıkla.
Eki Görüntüle 443381
Sonra resimde görünen 1. kısımdaki linke tıkla.
Herhangi bir sebep seçip silme işlemini tamamlayabilirsin.
Yardımın için teşekkürler hocam.

Fakat bende senin anlattığın bir biçimde herhangi bir Hesap silme butonu falan gözükmüyor.
Çok güzel bir karar almışsın, ben de yaklaşık bir senedir sosyal medya kullanmıyorum ve cidden o kadar çok vakit kaldı ki neredeyse anadil seviyesinde İngilizce öğrendim, derslerime daha çok vakit ayırdım, sosyal olarak pek bir etkisi olmasa da en azından bilgisayar ve telefon başında araştırma yaparak az çok birşeyler öğrendim.
Sana tamamen katılıyorum hocam zaman kaybı sadece başka bir şey değil.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı