Instagram hesabım başkasını taklit ettiğim gerekçesiyle kapatıldı

Buna inanmıyorum. Koca Instagramı Copycat kullanıcıların kandırıp, mevcut hesaplarda sefa içinde sörfe devam edebileceklerine inanmıyorum. Ortak bir hurafeden bahsettiğiniz kanısındayım.

Herhangi bir şekilde, bu arkadaşın, istemeden birilerini taklit etmiş olabileceğini düşünüyorum.
Söyler misin başka birisini istemeden nasıl taklit edebilirim? Sen Instagram'a fotoğraf veya hikaye atarken başkasını taklit ettiğini düşünüyor musun?
Bu arkadaş ta durumu kendi açısından anlatmış, aynı sizin gibi. Instagram'ın bu kararı almasıyla sonuçlanan gerçek background'u henüz bilemiyoruz.

Olay da şöhret seviyesinin artması ile alakalı zaten. O zaman kurallar çalışmaya başlar. Örneğin bir günlük hesapta herhangi bir kural dışı paylaşımın, ilgili kullanıcıya bir maliyeti olmaz.

Söylediklerimi kişisel algılamayın, fakat kurallar önemli. Keza bunların tümüne uyduğunuzu beyan ettiniz. Fakat ben buna inanmıyorum. İstemeden de olsa bu 4 sene boyunca bazı hatalar yapmış olabilirsiniz.

Velhasıl, dediğim gibi, Instagram küçük bir çocuk değil ve umarım hesabınız açılır.
Umarım şu KOSKOCA INSTAGRAM'ın saçma sapan işler yapabileceğini buraya bakarak anlayabilirsin. İyi geceler.

Buna inanmıyorum. Koca Instagramı Copycat kullanıcıların kandırıp, mevcut hesaplarda sefa içinde sörfe devam edebileceklerine inanmıyorum. Ortak bir hurafeden bahsettiğiniz kanısındayım.

Herhangi bir şekilde, bu arkadaşın, istemeden birilerini taklit etmiş olabileceğini düşünüyorum.
4-5K'lık instagram hesapları çok kolay kapatılabiliyor. Sen inanmamaya devam edebilirsin.

Böyle bir şey mümkün değil. Verilen örnekler kişisel değerlendirme ile ilgili. Bir tüzel kişi açıklaması söz konusu değil, Instagram tarafından yapılan. Gerçekten de böyle bir fantaziye nasıl inanıyorsunuz anlamıyorum.

Böyle bir şey mümkün değil. Verilen örnekler kişisel değerlendirme ile ilgili. Bir tüzel kişi açıklaması söz konusu değil, Instagram tarafından yapılan. Gerçekten de böyle bir fantaziye nasıl inanıyorsunuz anlamıyorum.
Gülünç duruma düşüyorsun, neden inkar etmeye devam ediyorsun anlamıyorum. Sadece varsayımla konuşuyorsun. 8K altı takipçiye sahip kişilerin instagram hesapları bir yöntemle kapatılabiliyor. Bunu burada yazmak istemiyorum çünkü buradaki arkadaş gibi insanlar mağdur duruma düşmesin.
Zaten "Şu şu hesabı taklit ediyorsun" gibi bir açıklama gelmiyor.

Tamamen safsata bu, gülünç duruma kimse düşmüyor. Siz bir söylentiye inanıyorsunuz ve söz konusu metodu açıklamamanız yerinde bir davranış, söylentiyi kuvvetlendirmek doğru olmaz.

Aksine ben Instagram'ın bu şekilde suistimal edilebileceğine inanmadığım için gayet ilkesel bir duruş içindeyim.

Varsayımsallık sizin makamınıza ait, hatta gerçekliği olmayan bir şeye inanç diyelim.

Tamamen safsata bu, gülünç duruma kimse düşmüyor. Siz bir söylentiye inanıyorsunuz ve söz konusu metodu açıklamamanız yerinde bir davranış, söylentiyi kuvvetlendirmek doğru olmaz.

Aksine ben Instagram'ın bu şekilde suistimal edilebileceğine inanmadığım için gayet ilkesel bir duruş içindeyim.

Varsayımsallık sizin makamınıza ait, hatta gerçekliği olmayan bir şeye inanç diyelim.

Tamam dostum, dediğimi doğrulayacak yedisinden yetmişe platformlar ve forumlar var ama yine de sen bilirsin. Buraya hesap SS'i atıp "ahanda kapatıyorum" diyecek kadar düşük değilim. Sana iyi forumlar dilerim. İnanmamaya devam et. Bir instagram avukatları eksikti.

3 kere itiraz formu doldurup farklı farklı resmi kimliklerimi göndererek mail yoluyla iletişim kurdum. Her seferinde maile cevap verip kod yolladılar yüzün ve ellerin gözükecek şekilde çek at diye. Bu adımdan sonra her seferinde reddedildim. Instagram hesabımı açmamak için elinden geleni yapıyor maalesef. @gablov Dostum bu hesap kapatma işlemi için neler yapılıyor? Başka yapabileceğim bir çözüm yolu var mı? Bilgi vermek istersen özelden konuşabiliriz.

3 kere itiraz formu doldurup farklı farklı resmi kimliklerimi göndererek mail yoluyla iletişim kurdum. Her seferinde maile cevap verip kod yolladılar yüzün ve ellerin gözükecek şekilde çek at diye. Bu adımdan sonra her seferinde reddedildim. Instagram hesabımı açmamak için elinden geleni yapıyor maalesef. @gablov Dostum bu hesap kapatma işlemi için neler yapılıyor? Başka yapabileceğim bir çözüm yolu var mı? Bilgi vermek istersen özelden konuşabiliriz.
Hiç sanmıyorum açabileceğini, tek yapabileceğin şeyi yapmışsın zaten...

Yeni konular

Geri
Yukarı