Instagram hesabım çalınmaya çalışılıyor

Sanmıyorum sahte bir siteye bilgilerimi girdiğimi. Onları anlayabilecek kapasitede biriyim ama yapmışta olabilirim de hiç sanmıyorum. Instagram hesabıma Internet sitesi üzerinden hiç girmedim.

Bilemiyorum tek ihtimal bir siteye girmişsinizdir. Yoksa dediğim gibi şifrenizi başkasına vermek sadece sizin elinizdedir.

Bilemiyorum tek ihtimal bir siteye girmişsinizdir. Yoksa dediğim gibi şifrenizi başkasına vermek sadece sizin elinizdedir.
Yani bilemiyorum kimseyle hesabımı paylaşmadım. Bundan sonra hesaba girmeyi denedim bilgisayardan 2 saat oldu hâlâ güvenlik kodu gelmedi acaba taaa ne zaman güvenlik kodu istedimde şimdi mi geldi diye düşünüyorum :D

Yanlış bilmiyorsam zamanında Zula'dan cirüs bulaşıyordu 2017 galiba. Yani normal gözüküyor.

Zula'dan virüs bulaşmasıyla alakası yok. Arkadaşın giriş bilgilerini kaydettiğini düşünmüyorum Instagram üzerinden. Öyle bir durum varsa bu mümkün. Postegro gibi gizli hesapları görme uygulamalarını kullandıysa da olabilir.

Zula'dan virüs bulaşmasıyla alakası yok. Arkadaşın giriş bilgilerini kaydettiğini düşünmüyorum Instagram üzerinden. Öyle bir durum varsa bu mümkün. Postegro gibi gizli hesapları görme uygulamalarını kullandıysa da olabilir.
Gizli hesapları görme uygulaması kullanmadım. Giriş bilgilerini kaydetmemişim.

Zuladan virüs bulaşırndemedim.Zulada sıkıntılar olabileceğinden bahsettim.

Zula'dan virüs bulaşırndemedim. Zula'da sıkıntılar olabileceğinden bahsettim.

Cirüs yazmışsın :) Virüs diye anladım.

Zula'dan virüs bulaşırndemedim. Zula'da sıkıntılar olabileceğinden bahsettim.

Gizli hesapları görme uygulaması kullanmadım. Giriş bilgilerini kaydetmemişim.

Hesabınızdan ayarlara girip giriş hareketlerini kontrol ettin mi? Ya da Giriş uyarılarını

Son düzenleme:
Cirüs yazmışsın :) Virüs diye anladım.

Hesabınızdan ayarlara girip giriş hareketlerini kontrol ettin mi? Ya da Giriş uyarılarını

Kontrol ettim benim cihazlarımdan başka cihaz görmedim tam bunu yazarken tekrar kontrol edeceğim ve baktım herhangi bir problem yok. Ancak doğrulama kodu gelmesi için şifremin doğru bir şekilde girilmesi gerekiyor.

Geri
Yukarı