Instagram hesabım durduk yere kapatıldı

Mehmet Efe0

Hectopat
Yer
Osmaniye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yaklaşık 2 hafta önce Instagram hesabım durduk yere kapatıldı. Onlarca kez mail attım dönüş olmadı. Bir tanesinde 5 haneli sayı verip kendi el yazım ile boş bir kağıda yazıp yüzümün de tamamının göründüğü bir fotoğraf atmamız istediler. Attım ama geri dönüş olmadı. 5 senedir kullanıyordum o Instagram hesabını. Nasıl geri alabilirim?

Yapmanız gerekeni yapmışsınız zaten daha halen açmıyorlarsa yapacak başka bir şey yok sanırım. Bir kaç kez daha destek bileti göndermeyi deneyebilirsin.

İşini bilen biri 24 saat içinde taklitten veya teliften çeşitli metodlarla kapatabilir :). Bu işi parayla yapanlar tanıyorum. O yüzden mail attıysanız ve instagram açmamakta kararlı gibi gözüküyorsa zorlamanın bir manası yok.

Profil resminizi şu bir ara herkesin pp yaptığı korkunçlu fotoğraf yapmadınız değil mi? Onu yapan hesaplar banlanıyordu çünkü belki o yüzdendir.

Instagram üzerinden itiraz ederken burdan bilgilerimi girdikten sonra devam dediğimde bu sayfa açılıyor. Konuyla alakası olmayan şeyler çıkıyor.
Profil resminizi şu bir ara herkesin pp yaptığı korkunçlu fotoğraf yapmadınız değil mi? Onu yapan hesaplar banlanıyordu çünkü belki o yüzdendir.
Hayır kendi fotoğrafımdı. Ve zaten onu yapanlar yaptığı an banlanıyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20210212_193312.jpg
    IMG_20210212_193312.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 88
  • Screenshot_20210212-192705.jpg
    Screenshot_20210212-192705.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 63

Yeni konular

Geri
Yukarı