Instagram hesabım kapatıldı, ne yapmam lazım?

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Merhaba, direkt konuya gireyim. Genelde michael jackson fan hesaplarını kapatmaya başladı Instagram benimki kişisel hesaptı ama PP de michael jackson vardı. Neyse benden numarımı istediler verdim doğrulama kodu ile doğruladım şimdi 24 saat bekleyin diyor ek olarak ne yapmam lazım?

Merhaba, direkt konuya gireyim. Genelde michael jackson fan hesaplarını kapatmaya başladı Instagram benimki kişisel hesaptı ama PP de michael jackson vardı. Neyse benden numarımı istediler verdim doğrulama kodu ile doğruladım şimdi 24 saat bekleyin diyor ek olarak ne yapmam lazım?
Kapatıldığında sadece telefon numarası verdiğinizde açılacağını sanmıyorum. Ek olarak mail atılabilir belki. Ama pek işe yarar mı bilemem.

Yüksek ihtimal taklit sebebiyle kapandı, form gönderebilirsiniz fakat form ile açilmaz diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı