Instagram hesabım kısıtlamaya alındı

Çapulcu

Centipat
Daha fazla  
Instagram hesabım kısıtlamaya alındı, kural vs. ihlal etmedim. Farklı cihazlardan giriş yaptım ve bu cihazları başka bir cihazdan çıkardım bu giriş hareketleri sebebiyle kısıtlamaya alınmış olabileceğini düşünüyorum.

• Bu kısıtlama kaç gün sürer?
  • Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Sorularımı cevaplayabilirseniz çok mutlu olurum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram hesabım kısıtlamaya alındı, kural vs. ihlal etmedim. Farklı cihazlardan giriş yaptım ve bu cihazları başka bir cihazdan çıkardım bu giriş hareketleri sebebiyle kısıtlamaya alınmış olabileceğini düşünüyorum.

• Bu kısıtlama kaç gün sürer?
  • Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Sorularımı cevaplayabilirseniz çok mutlu olurum, teşekkürler.
Kaç gün süreceğinden emin değilim ancak, muhtemelen 2-3 gün sürer. Onun dışında desteğe yazarsanız durumla ilgili bilgilendirme sağlarlar.

Kaç gün süreceğinden emin değilim ancak, muhtemelen 2-3 gün sürer. Onun dışında desteğe yazarsanız durumla ilgili bilgilendirme sağlarlar.
Öncelikle teşekkürler, destekten kastınız nedir yani benim bildiğim kadarıyla herhangi bir destek hattı yok sorun bildir kısmını mı kastettiniz?

Bu kısıtlama, paylaşımlara beğeni ve yorum atamamak mı? Eğer öyleyse, birkaç gün hiçbir şekilde beğeni ve yorum atmaya çalışmayın. Yani bir uyarı almayın. Ben bu şekilde kaldırıyorum kısıtlamayı.
İnstagram üzerindeki hiçbirşeyi kullanamıyorum. Reels, hikaye, dm hiçbirini kullanamıyorum ama hesaba giriş yapıyorum sadece hesap, yardım kısımları çalışıyor.

Teşekkürler

Geri
Yukarı