Instagram hesabıma erişemiyorum

trkgmssy

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, uzun yıllar önce açtığım ve e-posta adresi/şifresini unuttuğum hesabımı kullanıcı adını şu anki hesabımda kullanmak için kapatmak istiyorum.
Hesabı oluştururken hangi e-posta adresini kullandığımı bilmediğimden şifremi sıfırlayamıyorum. Sıfırlama isteği gönderdiğim zaman sıfırlama isteği t******@e*****.com şu mail adresine gönderiliyor. Mail kısmı "e" ile başlayan hiçbir mail sağlayıcısı aklıma gelmiyor. Bu konuda sizlere danışmak istedim. Instagram ile iletişime geçip bu sorunu çözebilir miyim ?

O e büyük ihtimal email.com
Ve aklıma şu takıldı, yıllardır sizde olan bir hesaba niye düzgün eposta koymaz insan?

Neyse, hesabınızı Instagram destek ile iletişime geçip kapattırmaya çalışın, ve ya kendiniz spamlatarak kapattırmaya çalışın.
Hiç bir şekilde ulaşamıyorsanız başka çaresi yok gibi.

O e büyük ihtimal email.com
Ve aklıma şu takıldı, yıllardır sizde olan bir hesaba niye düzgün eposta koymaz insan?

Neyse, hesabınızı Instagram destek ile iletişime geçip kapattırmaya çalışın, ve ya kendiniz spamlatarak kapattırmaya çalışın.
Hiç bir şekilde ulaşamıyorsanız başka çaresi yok gibi.
Yıllardır bende olan değil, yıllar önce açtığım ve unuttuğum bir hesap.

Aynısı bir oyunda benim de başıma gelmişti oyunla iletişime geçtiğimde çözülmüştü Instagram ile iletişime geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı