Telefonum kırıldı ve Instagram hesabıma erişemiyorum

Ozistyy

Femtopat
Daha fazla  
Telefonumu kaza sonucu kırdım şifremi hatırlamıyorum hesaba mail bağlımı hatırlamıyorum ne yapmalıyım?

Giriş menüsünde bulunan şifremi unuttum kısmından mailinize gelecek şifre sıfırlama mesajı ile 2 dakikada şifrenizi değiştirip, hesabınızı aktif olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Giriş menüsünde bulunan şifremi unuttum kısmından mailinize gelecek şifre sıfırlama mesajı ile 2 dakikada şifrenizi değiştirip, hesabınızı aktif olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Mail bağlımı onu hatırlamıyorum daha doğrusu kullanıcı adıylamı giriyordum maillemi giriyordum onu hatırlamıyorum.

1)"Giriş yapmak için yardım al" yazısına tıklayın.
2) Hatırladığınız kullanıcı adı, e-posta ya da telefon numaranızdan birisini girin. (En kötü ihtimal kullanıcı adınızı yazın. Zaten o da mailinize bağlıdır.)
3) İlgili Mail hesabınıza gelen şifre sıfırlama mailine tıklayın
4) Yeni şifrenizi 2 defa yazmanızı istiyor, yazın.
5) Artık instagram hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

2 dakikalık bir işlem zor değil. Kendinizi yorum stress yapmayın.

Mail bağlımı onu hatırlamıyorum daha doğrusu kullanıcı adıylamı giriyordum maillemi giriyordum onu hatırlamıyorum.

Instagram'a giriş kısmında şifremi unuttum de hesabını doğrulamak için sana seçenekler sunuyor oradan hesabınızın size ait olduğunu doğrulayıp yeni şifre belirleyin.

1)"Giriş yapmak için yardım al" yazısına tıklayın.
2) Hatırladığınız kullanıcı adı, e-posta ya da telefon numaranızdan birisini girin. (En kötü ihtimal kullanıcı adınızı yazın. Zaten o da mailinize bağlıdır.)
3) İlgili Mail hesabınıza gelen şifre sıfırlama mailine tıklayın
4) Yeni şifrenizi 2 defa yazmanızı istiyor, yazın.
5) Artık instagram hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

2 dakikalık bir işlem zor değil. Kendinizi yorum stress yapmayın.
maile erişemiyorum

Geri
Yukarı