Instagram hesabıma erişemiyorum

RazielR

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar,
Instagram hesabıma giriş yapamıyorum. 2 gün önce iki faktörlü kimlik doğrulamayı kaldırmıştım. Kullanıcı adım ve şifrem doğru kesinlikle yanlışlık yok, giriş yap diyorum az bekliyor sonra tekrar giriş sekmesine atıyor hiçbir hata vermeden. Telefon ve e-postam kayıtlı şifre sıfırlama linki gönderiyorum, linki açıyorum bu link kırık diyor açmıyor. Şifremi kaç kere değiştirdim yine de hesaba giriş yapamıyorum. Yardım edebilecek var mı?

Başka hesaba girmeyi dene. Eğer olmuyorsa telefona ban yedin büyük ihtimalle. Telefondan giriş yaptığın herhangi bir hesap şikayet edilip kapandıysa başka hesaba hiçbir türlü giriş yapamıyorsun. Zamanında yanlışlıkla açtığım hesabın şifresini unutunca şikayet edeyim kapanır diyerekten bir kamillik yapmıştım, o gün bu gündür başka uygulamalar aracılığı ile giriyorum.

Başka hesaba girmeyi dene. Eğer olmuyorsa telefona ban yedin büyük ihtimalle. Telefondan giriş yaptığın herhangi bir hesap şikayet edilip kapandıysa başka hesaba hiçbir türlü giriş yapamıyorsun. Zamanında yanlışlıkla açtığım hesabın şifresini unutunca şikayet edeyim kapanır diyerekten bir kamillik yapmıştım, o gün bu gündür başka uygulamalar aracılığı ile giriyorum.

Telefondan da giriş yapamıyorum bilgisayar üstünden de giriş yapamıyorum iki platformdan da başka hesaplara giriş yapabiliyorum benim hesaba giriş yaparken öyle oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı