İnstagram hesabımda birine mesaj attıktan sonra gir çık yapınca görebiliyorum

Düzeltebilir hocam. Ama uygulama kaynaklı sorun ise duzelmeyebilir.

Evet 4'tü sonra 5 mi 6 mı ne olmuştu.

Uygulama kaynaklı ise nasıl düzelmez anlamadım hocam. Asıl uygulamadan dolayı ise bir Instagram'ın bir güncellemeyle falan çözmesi lazım değil mi? Tabii telefondan falan kaynaklı ise Instagram'ın alakası yok.

Uygulama kaynaklı ise nasıl düzelmez anlamadım hocam. Asıl uygulamadan dolayı ise bir Instagram'ın bir güncellemeyle falan çözmesi lazım değil mi? Tabii telefondan falan kaynaklı ise Instagram'ın alakası yok.

Telefon güncellemesini kastetmediniz mi hocam.

Hocam uygulama kaynaklı SSE sorun düzelmeyebilir dediniz ya ona dedim. Telefon güncellemesi ile alakalı bir şey ise düzelmeyebilir belki.

Hocam uygulama ile alakalı sorun ise uygulama güncellemesi ile duzelebilir, Android güncellemesi ile düzelmez. Android ile alakalı bir sorun ise uygulama guncellemesiyle bir ihtimal, Android güncellemesi ile yüksek ihtimal düzelir.

Hocam uygulama ile alakalı sorun ise uygulama güncellemesi ile duzelebilir, Android güncellemesi ile düzelmez. Android ile alakalı bir sorun ise uygulama guncellemesiyle bir ihtimal, Android güncellemesi ile yüksek ihtimal düzelir.
Ben de onu demeye çalışmıştım yanlış anlattım galiba kusura bakmayın hocam. 😁

Geri
Yukarı