Instagram hesabımı nasıl kurtarabilirim?

Bazıları para karşılığı kurtarabiliceni söylüyor refaranslari filanda var gerçek mi sizce? Sanırım bir yöntemi var.

Çalan kişi fotoğraflarım kaldırmış, zaten Instagram bana geri dönüş yapmıştı hesap çalındığı için askıya alındığını söyledi.

İlk mail ve kurucu mail bende olduğu halde hesap kurtaramam ne kadar saçma.

Yalan dolan telefon degıstıgını bastan soyleseydın keske paranı kaptırırsın o kolpalara itimat etme.

Yalan dolan telefon degıstıgını bastan soyleseydın keske paranı kaptırırsın o kolpalara itimat etme.

Tamam hesap böyle kalsın o zaman belki ileride güncelleme gelir yeni bir form filan açılır.

Daha önce Instagram böyle bir şey yapmıyordu direk cevap veriyordu eski hesabımda çalınmıştı kısa sürede alabilmiştim.

Bazıları para karşılığı kurtarabiliceni söylüyor refaranslari filanda var gerçek mi sizce? Sanırım bir yöntemi var.

Çalan kişi fotoğraflarım kaldırmış, zaten Instagram bana geri dönüş yapmıştı hesap çalındığı için askıya alındığını söyledi.

İlk mail ve kurucu mail bende olduğu halde hesap kurtaramam ne kadar saçma.

Para karşılığı medyadan direkt yöneticilerle irtibata geçenlerde var hocam ama bu işlemi minimum 10bin TL'de yapıyorlar. Daha ucuza hallederim diyen benim dediklerimi yapar anca. Evet katılıyorum Instagram artık hesabı çaldırıyorsan geri de kurtarma oh olsun der gibi iş yaptı son birkaç güncellemede.

Para karşılığı medyadan direkt yöneticilerle irtibata geçenlerde var hocam ama bu işlemi minimum 10bin TL'de yapıyorlar. Daha ucuza hallederim diyen benim dediklerimi yapar anca. Evet katılıyorum Instagram artık hesabı çaldırıyorsan geri de kurtarma oh olsun der gibi iş yaptı son birkaç güncellemede.

Evet sordum birine çok pahalıya yapiyorlar.
Facebook reklam verirsen canlı destek hakkı oluyor o yöntem kurtariyorlarmiş.

Evet sordum birine çok pahalıya yapiyorlar.
Facebook reklam verirsen canlı destek hakkı oluyor o yöntem kurtariyorlarmiş.

Reklamla anca reklam desteğiyle görüşürsünüz hocam onlara da bununla alakalı soru sorduğunuzda cevap bile vermiyorlar benim bahsettiğim şey doğrulama rozetiyle birlikte gelen creator paneli. Büyük ihtimal sizin sorduğunuz eleman aracılık yapıyordur bilgisi olduğunu pek sanmıyorum.

Geri
Yukarı