Instagram hesabına bilinmeyen biri erişmiş

Kazımking1453

Decapat
Instagram'a girdiğimde birden takip ettiklerimin sayısının arttığını gördüm ve hemen çıkarıp güvenlik kısmına girdim. Oradan New York'den Linux bilgisayarlı birinin giriş yaptığını gördüm ve hesabından çıkış yap dedim. Ardından şifremi hatırlamayadığımdan şifremi unuttum diyerek şifremi değiştirdim. Sizce yeterli olmuş mudur? Önceden çift faktörlü kimlik doğrulamasından kısa mesaj ve yedek kodlar kısmı açıktı ve şifremde oldukça uzun, aynı harfler olmayan bir şifreydi. Nasıl böyle bir şey olmuş olabilir?

Hesaba Giriş Sağlar Hocam Yine İstediğini Yap

Hocam Eğer Can Ustanın Atığı Video daki Atak İle Karşılaştıysanız Saldırgan Şifreyi Bilmeden 2 Faktörlü Doğrumaya Uğramadan Hesaba Giriş Yapar Linux Yerine Windows Yazsa Şüphelenmezdim Belki Hem 2 Faktörlü Doğrulama Açıkmış Can Ustanın Videosunu İzleyin Beni Daha İyi Anlarsınız Hocam

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Hesaba giriş sağlar hocam yine istediğini yap.

Hocam eğer can ustanın atığı videodaki atak ile karşılaştıysanız saldırgan şifreyi bilmeden 2 faktörlü doğrumaya uğramadan hesaba giriş yapar Linux yerine Windows yazsa şüphelenmezdim belki hem 2 faktörlü doğrulama açıkmış can ustanın videosunu izleyin beni daha iyi anlarsınız hocam.

İzleyeceğim fikrin için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı