Instagram hesabına girişte şifre doğru olmasına rağmen yanlış diyor

methean06

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
Telefondan girerken bir sıkınıtı olmuyor fakat PC'den girmeye çalışınca şifre yanlış diyor. Adım gibi eminim şifrenin doğru olduğuna. Ve şifreyi değiştirmeye kalkışınca da şifreniz yanlış diyor.

Şifreyi unuttum kısmından e posta gönderilmesini isteyin. Sadece giriş için e posta isterseniz şifre olmadan e posta üzerindeki linkten girebilirsiniz. Büyük ihtimalle klavyenizdeki tuşlardan birisinde sorun var veya yanlış kombinasyon kullanıyorsunuz. Şifreyi göster diyip kontrol edin. Eğer şifreyi göster seçeneği yoksa notepad üzerinde yazın şifrenizi ve doğruluğunu kontrol edin. Eğer doğu ise onu kopyala yapıştır yapabilirsiniz. Veya şifrenizi telefondan yazıp Whatsapp Web gibi bir şey üzerinden bilgisayardan kopyalayın, onu yapıştırın. Büyük ihtimalle bu sorununuzu çözecektir hocam.

Şifreyi unuttum kısmından e-posta gönderilmesini isteyin. Sadece giriş için e-posta isterseniz şifre olmadan e-posta üzerindeki linkten girebilirsiniz. Büyük ihtimalle klavyenizdeki tuşlardan birisinde sorun var veya yanlış kombinasyon kullanıyorsunuz. Şifreyi göster deyip kontrol edin. Eğer şifreyi göster seçeneği yoksa notepad üzerinde yazın şifrenizi ve doğruluğunu kontrol edin. Eğer doğu ise onu kopyala yapıştır yapabilirsiniz. Veya şifrenizi telefondan yazıp WhatsApp Web gibi bir şey üzerinden bilgisayardan kopyalayın, onu yapıştırın. Büyük ihtimalle bu sorununuzu çözecektir hocam.

Teşekkürler dostum çözdüm sorunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı