Instagram Hesap Silindi Ancak Bilgileri Kullanamıyorum

Yağız Limon

Decapat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar, bir Instagram hesabım vardı pek kullanmıyordum ancak şüpheli gözükecek kadar değil. Bu hesap yaklaşık 1 ay önce topluluk ihlalinden kapatıldı bunu çözemedim bir tane bile yorum yapmamam, hikaye atmamama rağmen. Kullanmadığım için takmamıştım ancak şimdi bir Instagram hesabı açmaya karar verdim ancak diğer hesap kapanmış olmasına rağmen bu hesapta telefon ve mail adresini kullanamıyorum. Dolayısı ile hesap açamıyorum. Silme şansım yok denediğimde girişten hemen sonra hesabın silindiği bildirisi karşıma çıkıyor. Bir çözüm önerisi olan var mıdır?

Selamlar, bir Instagram hesabım vardı pek kullanmıyordum ancak şüpheli gözükecek kadar değil. Bu hesap yaklaşık 1 ay önce topluluk ihlalinden kapatıldı bunu çözemedim bir tane bile yorum yapmamam, hikaye atmamama rağmen. Kullanmadığım için takmamıştım ancak şimdi bir Instagram hesabı açmaya karar verdim ancak diğer hesap kapanmış olmasına rağmen bu hesapta telefon ve mail adresini kullanamıyorum. Dolayısı ile hesap açamıyorum. Silme şansım yok denediğimde girişten hemen sonra hesabın silindiği bildirisi karşıma çıkıyor. Bir çözüm önerisi olan var mıdır?

Pek anlamadım anlattığın şeyi ama anladığım kadar sorun elindeki Gmail adresi ve kendi telefon numaranla hesap açamıyorsun yeni Gmail hesabı açmanı öneririm

O hesabın silindiğine dair uyarı alıyorsanız ve eklediğiniz e postaya sahipseniz 6 ay kadar bekleyebilirsiniz. Her hafta bir kere hesabı kapatmadığınıza dair e posta gönderin zaten form gibi bir şey gelecek T.C. kimlik bilgileri vb.(şahsi bilgi isterse vermeyin) onu doldurun. (bizzat kendim yaşadım. Hesapta gram bir şey yoktu sadece profil fotoğrafı vardı. Fotoğrafı kopyalayarak benzer kullanıcı adı oluşturup kapatıyorlardı eskiden.)

Pek anlamadım anlattığın şeyi ama anladığım kadar sorun elindeki Gmail adresi ve kendi telefon numaranla hesap açamıyorsun yeni Gmail hesabı açmanı öneririm
Herşeyim bu google hesabında ve mail de iken önerdiğiniz yöntem en son başvuracağım yöntem olur ki değişmek yerine hesabı başka mail üzerinden açarım. Yinede teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı