Instagram keşfet kapandı

Fatiwh

Picopat
Instagram'da bir hesabım var ve son günlerde çok fazla kişi hesabıma spam beğeni atmaya başladı. Normalde hesaba spam attığı için günde en fazla 1 kişi engellerim fakat bu son günlerde 2-3 kişiye çıkmaya başladı. Haliyle de videolarım keşfete düşmüyor. Normalde tutmayan bir videom 1-2 bin beğeni alırken son attığım 3 gönderi 500 beğeninin üzerine çıkamadı. Bunu çözmek için ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram'da bir hesabım var ve son günlerde çok fazla kişi hesabıma spam beğeni atmaya başladı. Normalde hesaba spam attığı için günde en fazla 1 kişi engellerim fakat bu son günlerde 2-3 kişiye çıkmaya başladı. Haliyle de videolarım keşfete düşmüyor. Normalde tutmayan bir videom 1-2 bin beğeni alırken son attığım 3 gönderi 500 beğeninin üzerine çıkamadı. Bunu çözmek için ne yapabilirim?
Daha akıllıca birşey yapıp bildirimleri kapatibilirsin takip bildirimlerini veya reels beğenilerini.

Bildirimler zaten kapalı dostum. Benim sorunum hesabı spamladıkları için keşfetin kapanması. Okumadın mı?
Okudum ama bildirimleri kapattıktan sonra spam seni çokta alakadar etmez aslında sana takmadıkları sürece bir kere yapar birdaha yapmazlar engellemen gerekmiyor bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı