Instagram izlenmeleri nasıl?

Tunahan4592

Centipat
Daha fazla  
17 yaşındayım internette programlar hakkında bilgilendirici teknikler ve kısayol videoları çekiyorum. Başlayalı 10 gün oldu ortalama izlenmeler bu civarlarda 2000 3000 5000 8000BIN izlenmeler alıyorum sizce iyi mi? Nedenini söyler misiniz? Ben bu iş için sosyal hayatımı her şeyimi bıraktım dış dünya ile ilişkim yok sadece popüler olmak için canımla bir çalışıyorum her gün sabah 7'de uyanıp video atıyorum sırf daha fazla izlenme alayım diye. Yaptığım mantıklı mı?

1687254128475.png

17 yaşındayım internette programlar hakkında bilgilendirici teknikler ve kısayol videoları çekiyorum. Başlayalı 10 gün oldu ortalama izlenmeler bu civarlarda 2000 3000 5000 8000BIN izlenmeler alıyorum sizce iyi mi? Nedenini söyler misiniz? Ben bu iş için sosyal hayatımı her şeyimi bıraktım dış dünya ile ilişkim yok sadece popüler olmak için canımla bir çalışıyorum her gün sabah 7'de uyanıp video atıyorum sırf daha fazla izlenme alayım diye. Yaptığım mantıklı mı?

Eki Görüntüle 1828627

İzlenmeler güzel ama yaptığın mantıklı değil

Kendine doğrudan hayatta fayda sağlayacak seni geliştirecek şeye zamanından, yaşantı biçiminden feda et güzel kardeşim.
Yapı meselesı ama bana kalsa mantıksız. Başkaları mantıklı bulabilir.

Hocam ortalama izlenme süresi çok kısa. Videolarda introyu daha cazip hale getirirseniz bu sorun da düzelir.

Kendine doğrudan hayatta fayda sağlayacak seni geliştirecek şeye zamanından, yaşantı biçiminden feda et güzel kardeşim.
Yapı meselesı ama bana kalsa mantıksız. Başkaları mantıklı bulabilir.
bilmiyorum yapamıyorum tam

Hocam ortalama izlenme süresi çok kısa. Videolarda introyu daha cazip hale getirirseniz bu sorun da düzelir.
video 25 saniye ortalama kısa tutuyorum

Eki Görüntüle 1828627
8000bin izlenme alıyorsan gayet iyi, 8000000 izlenme gayet başarılı.

Kısa sayılamayacak bir süredir Instagram kullanıyorum, internetteki programların bilgilendirici tekniklerini paylaşıp popülerlik elde eden tek bir isim bile tanımadım. Bu tarz içerikler özellikle bizim ülkemizde dikkate alınmıyor daha çok şaklabanlık yapanları sevdikleri için. Ama yine de güzel bir girişim örneği olabilir neden olmasın. Şansını dene. Gerçekten popülerlik elde etmek istiyorsan yabancı Instagram sayfaların en çok tutan videolarını bir şekilde kopyalayıp yapabilirsin. Yine de Instagram'dan kazanacağın popülerlik maksimum insanların "kanka şöyle bir sayfa var bayağı faydalı" diyeceği bir popülerlik olur. Sokağa çıktığın zaman insanlar seninle fotoğraf çekinmek istemez yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı