Instagram kendi kendine başkalarını takip ediyor

HayyaR

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Biraz süredir Instagram'ımda takip edilenlere girdiğimde arada bir kendi takip etmediğim kişiler görüyorum. Kendim takibe almadığım halde bu nasıl oluyor? Bot konusunda açtığımda bir iki kez atmıştım ama onun üzerinden bayağı bir zaman geçti ve çok kez şifremi değiştirdim.

Belki takip ettiğiniz normal hesaplar kullanıcı adlarını ve profil fotoğraflarını değiştirmişlerdir.
Son takip edilenlerde çıkıyor.
Sitede hala kayıtlı olabilir misiniz? Bazıları kullanıcıları birbirine takip ettirme algoritması uyguluyor diye biliyorum.
Hangi site olduğunu hatırlamıyorum.
Yüksek ihtimal bunun nedeni hesabınızı bir siteye bağlanmış olmasıdır ben takip hilesi yapıyordum önceden aynısı olmuştu :D çözdüm ama şu videoya bak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hemen bakacağım.
Ben etmiyor diye biliyorum, belki uygulamayı silmemiştir (kullanıyorsa) o yüzden dedim.
Hayır kullanmıyorum sadece yaptığım 2 yıl önce falanbir siteden 100 e yakın bot atmıştım.

İsmimi değiştirmemi söylüyor videoda fakat benim ismim kendi nick'im de hiç noktalama işareti olmadan kullanabiliyorum birkaç yıldır. Değiştirmek istemiyorum o zaman sonuç hesap değiştirmek olacak gibime geliyor.
Şifrenizi değiştirin, güvenlik kısmından hesaba bağlanan cihazlardan siz hariç diğer cihazları kaldırın sorun çözülür.
Giriş yapılan yerlerde sadece benim telefonum var şuan bunu denemiştim ama bir faydası olmadı.

İsmimi değiştirmemi söylüyor videoda fakat benim ismim kendi Nick'im de hiç noktalama işareti olmadan kullanabiliyorum birkaç yıldır. Değiştirmek istemiyorum o zaman sonuç hesap değiştirmek olacak gibime geliyor.

Giriş yapılan yerlerde sadece benim telefonum var şu an bunu denemiştim ama bir faydası olmadı.

Videodakini yapın biraz zaman geçtikten sonra tekrar eski haline alırsınız?

Geri
Yukarı