Instagram keşfet sıfırlama nasıl yapılır?

Alperen_51

Picopat
Daha fazla  
Kesfetim bozuldu ve sürekli +18 seyler geliyor o siteler falan, işte bilmem linkte devamı falan var böyle saçma videolar geliyor. Geneldede hep Asya tarafı. Her neyse bundan nasıl kurtulurum. Keşfet nasıl sıfırlanır? Ekrandaki yorumdaki linke falan basıyor, virüs bulastırırım diye korkuyorum.

Aslında bakmıyorum onlara.

Hocam benimde öyleydi, genelde kaydedilenler ve takip ettiğiniz kişilerin beğendiği gönderiler kaydettiği gönderilerden oluşuyor keşfetiniz. Kaydedilenlerde buna benzer içerikleriniz varsa kaldırın. +18 içerik gördüğünüz zaman ilgilenmiyoruma tıklayın. Örnek vereyim futbol videosu var sevmeseniz bile direk geçmeyin, videoyu sonuna kadar izleyinki algoritma sizin futbolla ilgilendiğinizi düşünüp ona göre video size göstersin. Böyle böyle yavaş +18 içerikleri artık görmezsiniz.

Hocam benim de öyleydi, genelde kaydedilenler ve takip ettiğiniz kişilerin beğendiği gönderiler kaydettiği gönderilerden oluşuyor keşfetiniz. Kaydedilenlerde buna benzer içerikleriniz varsa kaldırın. +18 içerik gördüğünüz zaman ilgilenmiyoruma tıklayın. Örnek vereyim futbol videosu var sevmeseniz bile direk geçmeyin, videoyu sonuna kadar izleyinki algoritma sizin futbolla ilgilendiğinizi düşünüp ona göre video size göstersin. Böyle böyle yavaş +18 içerikleri artık görmezsiniz.

Tamamdır. Teşekkürler. Peki o videolardaki yorumlardaki linklere yanlışlıkla falan basarsam bir şey olur mu?

Geri
Yukarı