Instagram keşfeti nasıl işliyor?

554130

Decipat
Adını vermek istemediğim bir yayıncıyı Instagram'da engelledim. Keşfetime fan sayfalarının editleri çıkıyor onları da engelliyorum. Her gün en az 5 sayfa engelliyorum adam yine de karşıma çıkıp duruyor. "neden bu gönderiyi görüyorum?" tuşuna basınca da "keşfet akışınız" falan filan diyor. Ben bu keşfeti nasıl düzelteceğim, Instagram'dan kaynaklanan bir hata mı? Adamın hem kendi hesabını, hem de 50 tane fan sayfasını engelledim hala karşıma çıkmaya devam ediyor.

Ben yazılımla ilgilendiğim için yazılımla ilgili şeyler çıkıyordu. Bir ara Instagram'ı silip tekrar yüklemiştim artık komple +18 içerikler çıkıyor keşfette. Sırf "erkek" olarak işaretli olduğu için bu kafayla keşfet çıkarması çok mantıksız.

Ben yazılımla ilgilendiğim için yazılımla ilgili şeyler çıkıyordu. Bir ara Instagram'ı silip tekrar yüklemiştim artık komple +18 içerikler çıkıyor keşfette. Sırf "erkek" olarak işaretli olduğu için bu kafayla keşfet çıkarması çok mantıksız.
Benim de sürekli yabancı mizahları çıkıyordu birkaç hafta önce, çok eğleniyordum. Şimdi ise The Walking Dead ve Twitch yayıncıları karışımı. The Walking Dead'de sıkıntı yok takip ediyorum fakat Twitch yayıncıları neden çıkıyor anlamış değilim.

Başka konsepte sahip sayfaları ziyaret edin, takip edin. Bir süre sonra düzelir.
Deneyeceğim hocam, teşekkürler.

Hesap ayarlarından değiştirebiliyorsunuz.

Kesfete girince hic engellemekle ugrasmayin. Oncelikle o gonderilere asla tiklamayin ve sayfayi yenileyin (isterseniz sayfayi yenilemeden once cikmasini istediginiz gonderilere kesfetten bakabilirsiniz). Ben herzaman bu sekilde duzelttim kesfetimi, hepte ise yaradi.

Geri
Yukarı